KOLOR OCZU

  • 2010-12-11, o 22:23
  • 59
  • 23 678
  • 27
  • 45

Re: KOLOR OCZU

Na allegro jest mnóstwo kolorowych soczewek i bezproblemowo można je zakupić najlepiej ściągać je na noc, bo raczej nie są przeznaczone do nieustannego noszenia..

Re: KOLOR OCZU

A zdejmujesz je na noc ?

Paola

Ja zdejmowałam, bo pod koniec dnia trochę kłuły mnie oczy. Niby na opakowaniu było napisane, że można w nich spać do 6 nocy w miesiącu ale wolałam nie ryzykować. Są dostępne jakieś wersje "oddychających" soczewek w których można normalnie spać nawet kilka nocy z rzędu, trzeba je tylko raz na jakiś czas dezynfekować. Wtedy najbezpieczniej dobrać je u okulisty, żeby uniknąć ewentualnych późniejszych problemów z oczami.

Re: KOLOR OCZU

Pewnie moje zdanie na ten temat już znasz, ponieważ Maggie wspomniała o tym ja lubię, gdy makijaż oka wykonany jest w podobnej kolorystyce co tęczówka - i nie widzę żadnych przeciwwskazań. Istotnym jest tylko, aby kolor cienie był w innym odcieniu niż tęczówki (tzn.nie identyczny cień jak oko). Myślę, żę do niebieskich oczu śmiało mogłabyś wykona makijaż granatowy, różowy, zielony, jak najbardziej brązowy i złoty wariacji naprawdę wiele

ladymakeup

Hmmm obawiam się, że może czasem, wbrew moim założeniom, źle dopasowuje odpowiedni kolor odcienia, ponieważ "teoretycznie" mam oczy piwne, ale wiecznie zmieniają kolor ;P W zależności od pory dnia, czy ilości słoneczka na niebie i wielu innych czynników Raz są właśnie piwne, innym razem szare, szare bądź piwne przełamane zielenią, kilka razy zdażyło mi się, że miałam je w odcieniu miodowym Coś w takim stylu, jak miał Edward w "Zmierzchu". Za pierwszym razem się wystraszyłam bo wyglądały właśnie tak.."magicznie", ale potem doszłam do wniosku, że to super:) Znajomi wręcz podziwiali te zmiany;) Jednak, tak jak pisałam już przedstawiając się w poście dla nowych użytkowników dość często używam beżu i brązów do malowania oczu i zawsze trafiałam(chyba ;P) mimo, że te kolory tęczówki ciągle się tak zmieniają

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOLOR OCZU

Witam
Mam śniadą cerę,blond włosy i oczy koloru zielonego,wydaje mi się że są bardzo podobne do oczu ladymakeup. Niestety mam cerę skłonną do niedoskonałości.Proszę o poradę jak się malować aby makijaż był lekki a zarazem podkreślał kolor oczu.Zastanawiam się również nad zmianą koloru włosów,przyznam że wcześniej miałam paloną kawę i brązy,w blondzie nie czuję się dobrze,myślę nad rudościami.Co myślicie?

Re: KOLOR OCZU

hhmm o rudościach trudno wypowiadać się, jeśli nie wiedzi się choć zdjęcia ;/ ogólnie jesli masz ciepła urodę to powinien pasować a oczy jeśli lekko, to najlepiej podkreślać kredkami kolorowymi - dają efektowny efekt a nie są ciężkie

Re: KOLOR OCZU

mam niebieskie oczy ale lubie brązowe

Re: KOLOR OCZU

Ja mam brązowe podchodzące pod czerń i lubię swój kolor :)

ja mam niebieskie oczy, blond włosy i rzadko robię oczka w błękitach ;)

Re: KOLOR OCZU

zielone

Dlaczego nie, mi sie to podoba. Sama mam brązowe oczy i czesto uzywam cieni w tym samym kolorze
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: