KOLOR OCZU

  • 2010-12-11, o 22:23
  • 59
  • 23 675
  • 27
  • 45

KOLOR OCZU

HEJ !
CO MYŚLICIE O ROBIENIU MAKIJAŻU W TYM SAMYM KOLORZE CO KOLOR OCZU ???
(MAM NIEBIESKIE OCZY, CIEMNY BRĄZ WŁOSY I UWIELBIAM ROBIĆ MAKIJAŻ W ODCIENIACH NIEBIESKIEGO, TURKUSU I SZAROŚCI)!
CZY MACIE JAKIEŚ INNE PROPOZYCJE ?
PROSZĘ O OPINIE
POZDRAWIAM

Re: KOLOR OCZU

Ja jestem za tym, kolor jedynie musi sie różnić odcieniem od tęczówki
Ladymakeup już zaprezentowała taki makijaż u siebie- ma zielone oczęta i zielony makijaż dla zielonych oczu...

Re: KOLOR OCZU

Ja kolejny raz powtórzę że patrze bardziej na całośc niz sam kolor włosów czy oczu. W moim przypadku (mam niebieskie oczy) nie zawsze błekity mi psuja ale jak jakos sprytnie przemyce gdzie niegdzie to pasuje. Co do innych to zawsze mi sie podoba.Szczególnie zniewalaja mnie bardzo ciemne oczy lub takie "niestandarowe" tzn z taka głebia wyrazistą. Wtedy to bym była jak najbardziej ża tym zeby były w tym kolorze co ocy.Ale mówie nie zawsze sie to sprawdza. Kolor włosów, oczy, karnacja, kształt twarzy, rozmieszczenie oczu czy nawet fryzura wszystko potrafii zmienić:)

Re: KOLOR OCZU

Pewnie moje zdanie na ten temat już znasz, ponieważ Maggie wspomniała o tym ja lubię, gdy makijaż oka wykonany jest w podobnej kolorystyce co tęczówka - i nie widzę żadnych przeciwwskazań. Istotnym jest tylko, aby kolor cienie był w innym odcieniu niż tęczówki (tzn.nie identyczny cień jak oko). Myślę, żę do niebieskich oczu śmiało mogłabyś wykona makijaż granatowy, różowy, zielony, jak najbardziej brązowy i złoty wariacji naprawdę wiele

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOLOR OCZU

dziewczyny pomóżcie jak powinnam malować oczy kompletnie sobie nie radzę wyglądam tak jak na zdięciu tyle ze bledsza bo to zdiecie było z lata ,ale reszta taka sama czyli mahoniowe włosy i piwne oczy lady makeup moze zrobisz jakis makijaż pod ten typ urody z góry dziekuję pozdrawiam:)

Re: KOLOR OCZU

Witaj Karino fajnie, że wrzuciłaś fotkę - przynajmniej wiem jak wygląda jedna z moich stałych klientek piękna kobietka z Ciebie co do makijażu oczu to myślę, że pasowałby w kolorach zieleni, fioletu (bakłażanu), granatu, wszelkie beże i złota, róż również odcienie miedzi - także myślę, że sporo

Re: KOLOR OCZU

Mam podobny problem co karina;/ mam brązowe oczy a także ciemną karnacje. Chciałabym sie dowiedzieć jakie cienie oraz makijaż by do mnie pasował. Z góry dziękuje za pomoc:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: KOLOR OCZU

Witajcie jestem tu nowa,dostałam ta stronkę na innym forum mam.
ladymakeup jestem mam dwójki dzieci,w temacie makijaż jestem ciemna,kiedyś używałam tylko fluid, tusz i jasny cień do oka.teraz chciałabym wygladać ładnie:) w dobranym makijazu,pod oczami mam ciagle sińce,chciałabym je zatuszować. mam niebieskie oczy ,kolor włosów czesto zmieniam,teraz mam takie jak na zdjęciu(wcześniej byłam blondynkom).czy pomogłabys mi dobrać makijaż:) prosze Cie bardzo:))
http://img145.imageshack.us/img145/3513/dsc00086mw.jpg

Re: KOLOR OCZU

[quote="ewusek1984"]Witajcie jestem tu nowa,dostałam ta stronkę na innym forum mam.
ladymakeup jestem mam dwójki dzieci,w temacie makijaż jestem ciemna,kiedyś używałam tylko fluid, tusz i jasny cień do oka.teraz chciałabym wygladać ładnie:) w dobranym makijazu,pod oczami mam ciagle sińce,chciałabym je zatuszować. mam niebieskie oczy ,kolor włosów czesto zmieniam,teraz mam takie jak na zdjęciu(wcześniej byłam blondynkom).czy pomogłabys mi dobrać makijaż:) prosze Cie bardzo:))

Moim zdaniem na sińce pod oczy powinnaś używać korektor rozświetlającego. Fluid użyj dobrze kryjący (polecam true match loreala). Masz ładne oczy na pewno podkreśli je kreska (czarna lub brązowa albo fiolet). Czasami sama kreska w intensywnym kolorze starczy jeśli mocno wytuszujesz rzęsy. Podkreśl linię brwi, użyj do tego matowego cienia do powiek o ton jaśniejszego niż Twoje brwi. Użyj brzoskwiniowego różu do policzków. Do tego błyszczyk w lekko różowym kolorze. Moim zdaniem taki makijaż będzie Ci pasował

Re: KOLOR OCZU

megusia dziękuję:) zaraz sobie pospisuje:) wypróbuje:)

Re: KOLOR OCZU

Witam.
Mam 14 lat.W czerwcu idę na ślub.;].Szukam pomysłu na ciekawy,nie zbyt mocny,ale także nie zbyt delikatny makijaż.Zadałam to pytanie już w jednym z wątków.Każda z propozycji mile widziana.
A teraz,abym mogła trochę dopomóc,prześlę swoje zdjęcie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: