Gdy tracimy zęby...

  • 2013-01-11, o 12:44
  • 80
  • 41 688
  • 53
  • 61

Re: Gdy tracimy zęby...

Masz rację, nie chciałabym wprowadzać nikogo w błąd Sprawdziłam na stronie mojego Candeo i ja miałam:
Usunięcie kamienia nazębnego z polerowaniem - ultradźwiękami
Tak że kamień został usuniety, zęby zrobiły się nieco jaśniejsze po takim oczyszczaniu. Jak kiedyś (ale to z 3 lata temu) miałam ściągany kamień, to najpierw takim chyba jakby wyciorkiem miałam wyczyszczone zęby, a potem na innym fotelu puszczany ten piasek z woda pod cisnieniem - tak to u mnie wyglądało, nie wiem, czy teraz sie inaczej to robi?

Ginorka

A ile taka przyjemność kosztuje?

Re: Gdy tracimy zęby...

Nie pamiętam dokładnie, bo to robiłam przy okazji innej wizyty, ale na stronie Candeo jest cennik i tam jest cena 99 zł, chyba mniej więcej tyle faktycznie płaciłamPrzyjemny jest dopiero efekt po

Re: Gdy tracimy zęby...

Hehe, dzięki za odp., ale udało mi się wcześniej wygooglować i już nawet byłam w Candeo na oczyszczaniu Nie było tak strasznie, jak się obawiałam, ale może kwestia dobrego lekarza. No jest różnica, choć nadal kusi mnie spróbować wybielania, ale gapa jestem, bo nie zapytałam dentysty na przyszłość, jak to wygląda. Może następnym razem... Bo planuję się trzymać tej przychodni, 2 dni po telefonie już miałam wizytę, w szoku jestem, że tak szybko.

Re: Gdy tracimy zęby...

to okropna rzecz

Re: Gdy tracimy zęby...

To najgorsza rzecz :)

Re: Gdy tracimy zęby...

na szczęście mnie to nie spotkało. generalnine mam fobie, że strace zęba.. to straszne.

Re: Gdy tracimy zęby...

przykra i niekomfortowa sprawa ale na szczęście w dzisiejszych czasach są na to sposoby

Re: Gdy tracimy zęby...

NAjgorsze jak traci się zęba w wieku bardzo młodym ok 16 lat z winy dentysty. Bo źle oczyścił, a potem się coś porobiło.......... i ząb do wyrwania.  

Re: Gdy tracimy zęby...

To potem 2000zł na implancik idzie, a potem dopilnuj tego aby pasowało do koloru reszty zębów. Przykra sprawa.

Re: Gdy tracimy zęby...

Ja nie mam zęba i na koncie także zabieg chirurgiczny usuwania torbieli z kanału tego nieszczęsnego zęba. Trochę się wycierpiałam, m.in. przez nieudolna panią stomatolog. Na szczęści skończyło się tylko tak bo zmieniłam na świetnego młodego dentystę ze specjalizacją chirurgiczną. Ale zęba jak nie miałam tak nie mam od 3 lat. A mam lat 21. Na szczęście była to 5 więc w sumie tego nie widać. Na implant bądź na aparat, który scali zęby razem żeby nie było dziury niestety póki co mnie nie stać...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: