Filmy - mądre i godne polecenia

  • Temat zamknięty
  • 2012-08-28, o 22:46
  • 73
  • 34 508
  • 46
  • 47

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Wczoraj oglądałam "Lot" - jeśli nie będziecie się po nim bać latać, to polecam

Ginorka

byłam w niedzielę w kinie na tym filmie ciekawy, warto obejrzeć, choć przyznam szczerze, że po zajawkach sądziłam, że będzie to film typowo o katastrofie, a nie o walce z nałogiem ;p ale fajny, warto obejrzeć, Denzel jak zwykle przystojny (niczym jak wino ;p)

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

z filmów mądrych i godnych polecienia to polecam wzruszający dramat "Ja w środku tańczę" - nie można się nie popłakać!

Czasami przedszkole niepubliczne Warszawa, czasami coś innego. Różnorodność!

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Ja widziałam ostatnio "Piękne istoty", porównywany ze Zmierzchem, ale nie zgodze się, gra aktorska zdecydowanie lepsza. No i nie spodziewałam się takeigo zakończenia!

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Pretty woman- ale to chyba logiczne
Ps. Kocham Cię- i z łzą w oku i z humorem, powiem szczerze: lubię wracać do tego filmu lecz nie zdradzę ile razy widziałam:P)
Nietykalni (!!!)
Mój przyjaciel Hachiko- jeśli masz i kochasz zwierzęta (głównie psy), myślę, że nie powinno się przejść obok takiego filmu
Kocha, lubi, szanuje - zakręcona komedia fanki Ryana (ale tylko!) będą zadowolone, a jeśli chodzi o Ryana to i Drive\'a lubię ale głównie za soundtrack
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
Cudowne dziecko (!!!)

I tak naprawdę wiele innych ale te wyszperałam w pamięci, jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Mnie się strasznie podobał film "Wciąż ją kocham" i \'Lot nad kukułczym gniazdem" to tak z ostatnich.

Muszę sobie kupić piece do pizzy

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Ostatnio łzy mi popłynęły na "Niemożliwe"... Film oparty na faktach, więc tym bardziej chwyta za serce...

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Tak!!! Ja też płakałam sporo na tym filmie (choć generalnie dosyć szybko wzruszam się na filmach!;)) Dobrze zrobiony no i oczywiście realistycznie pokazuje katastrofę jaką jest tsunami... Również polecam.

Mademoiselle

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Polecam film "Nietykalni". Jeden z lepszych filmów, jaki obejrzałam. Jest rewelacyjny, a muzyka Einaudi\'ego wspaniała!

Moje strony internetowe: www oraz link oraz www. Są takie sobie, ale będą lepsze

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Polecam "500 Days of Summer" - przyjemny, wesoło-smutny film z niezłą obsadą i przewrotną fabułą - to romantyczna komedia bez happy endu... A mimo to niesie pewną nadzieję dla notorycznych singli. No i Zooey Deschanel, którą bardzo lubię - te jej oczy.

W końcu Słońce!

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Film pt.: "127 godzin"Jest o młodym chłopaku, alpiniście, który wybrał się na wspinaczkę po kanonie i nikomu o tym nie powiedział i będąc w jednej ze szczelin osunęły się kamienie, jeden z nich zmiażdżył mu prawą rękę, przygniatając do ściany i został uwięziony w bezruchu, zmuszony do desperackiej walki o przetrwanie. Film oparty na faktach.

Serdecznie polecam moją stronkę: druk cyfrowy łódź Sprawdź proszę!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: