Filmy - mądre i godne polecenia

  • Temat zamknięty
  • 2012-08-28, o 22:46
  • 73
  • 34 502
  • 46
  • 47

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Film pt.: "127 godzin"Jest o młodym chłopaku, alpiniście, który wybrał się na wspinaczkę po kanonie i nikomu o tym nie powiedział i będąc w jednej ze szczelin osunęły się kamienie, jeden z nich zmiażdżył mu prawą rękę, przygniatając do ściany i został uwięziony w bezruchu, zmuszony do desperackiej walki o przetrwanie. Film oparty na faktach.

Vicher

Ja oglądałam ten film nie mając świadomości tego, że jest oparty na faktach. Jak to powiedzieli na końcu, to myślałam, że padnę. Film rewelacyjny.

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Film "Smażone zielone pomidory"który znam już bardzo długo, ale za każdym razem gdy go oglądam mocno go przezywam polecam wszystkim jest tam dużo pięknych i wzruszających scen http://seans24.pl/photos/42894.jpg

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Ja polecam ,,Życie jest piękne.\'\'

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

"Niemożliwe" film godny polecenia. Premiera była na początku tego roku. Film opowiada historię rodziny, która przeżyła uderzenie tsunami, ale została rozdzielona. Film jest chyba oparty na faktach, chociaż nie jestem tego pewna.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

ja polecam film Anomalia

Brak wiosny i widmo głodu zmuszają lokalną społeczność do znalezienia winowajcy fatalnej pogody i złożenia go w ofierze. Podejrzenia padają na syna miejscowego filozofa.


Trochę dziwny, ale mi się podobał.

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Z nowszych polecam Dead Man Down. Świetny kryminał.

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Jeszcze mogę polecić film pt: "RED" jak ktoś lubi thrillery, do tego z dozą dowcipu. Ostatnio oglądałam. Super.

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Polecam film "Dziwny przypadek Benjamina Buttona". Wzruszający film

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Bloodwroth/ Więzy krwi godny polecenia dramat ; )

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

A ja polecę "300". Świetny film akcji dodatkowo oparty na prawdziwej historii

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: