Filmy - mądre i godne polecenia

  • Temat zamknięty
  • 2012-08-28, o 22:46
  • 73
  • 34 506
  • 46
  • 47

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Moje ulubione to "Przebudzenie", "Przeczucie", "Inni", "Szósty zmysł", "Dziewiąta sesja". Jeśli ktoś lubi paranormalność to tutaj jest ona podana w bardzo ciekawej formie Polecam.

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Byłam wczoraj na "Życie Pi" - film fajny, piękne widoki i ciekawa fabuła - ale odnoszę wrażenie, że ostatnio wszystkie filmy -szczególnie te kręcone w 3D - są bardzo komercyjne, mega wysokobudżetowe, ale niekoniecznie warte obejrzenia drugi raz... Tak było z Hobbitem - niby fajny, ale czasami strasznie przynudzał... mój mąż zasypiał wręcz ja starałam się nacieszyć wzrok piękna zielenią:) ale drugi raz na pewno nie poświęciłabym na niego 3h!!

ladymakeup

Zgadzam się z tobą Hobbit ciekawy, ale tak się ciągnął, że myślałam że nigdy się nie skończy. Ja lubię 3D , ale oczy mnie bolą zawsze od okularów.

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Rzadko oglądam filmy, zdecydowanie wolę czytać książki, bo mam wrażenie, że nowe produkcje filmowe są jakieś takie...płytkie. Ale z całego serca zawsze każdemu polecam "Lśnienie", "Pamiętnik", "Szkołę uczuć" - to są filmy, które potrafią poruszyć i zapadają w pamięć.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu "Uwikłanie". Moim zdaniem jeden z lepszych polskich filmów jakie oglądałam - dobry scenariusz i niezłe wykonanie. Warto obejrzeć.

Kto pyta nie błądzi. zegary

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Wczoraj oglądałam "Lot" - jeśli nie będziecie się po nim bać latać, to polecam

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Ja polecam film "Dear John" (polski tytuł "Wciąż ją kocham").

John to 23-letni żołnierz na przepustce. Savannah to piękna studentka College’u. Oboje poznają się przypadkiem na plaży. Z początku niewinna znajomość szybko przeradza się w głębokie uczucie. John i Savanna dobrze się czują ze sobą i świetnie się rozumieją. Tworzą razem idealną parę. Czeka ich jednak trudny sprawdzian. John musi wracać z przepustki i dokończyć służbę na misji. Po jej zakończeniu gotów jest odejść z armii aby być ze swoją ukochaną. Natomiast Savannah wraca do College`u. Obiecują sobie podtrzymywanie kontaktu poprzez pisanie listów miłosnych. Czy to wystarczy? Czy ich miłość w ten sposób przetrwa?

Eve.podnośniki nożycowe do rzęs.

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Ja polecam "Leon Zawodowiec " z Jean Reno i Natalie Portman

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

ja polecam "like a crazy" naprawdę dobry film romantyczny nie jest naciągany jak wiekszość i na prawde godny polecenia.

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Oglądnęłam ostatnio ładny film: "Dla niej wszystko" (tytuł oryginalny: The next 3 days). Polecam

piękne kominki zdjęcia online

Re: Filmy - mądre i godne polecenia

Ostatnio oglądałam Batmana, trzecią część - bardzo fajny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: