FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

  • 2015-08-21, o 21:21
  • 51
  • 17 174
  • 27
  • 36

FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Cześć dziewczyny

mam zamiar kupić sobie pędzel typu flat top i zastanawiam się nad 4 modelami a dokładniej ,Hakuro 51 ,Hakuro 50 ,Kavai 24 i Nanshy Flawless Foundation .  pomóżcie mi bo naprawde nie wiem który mam wybrać i który w miarę najlepiej będzie się uzytkowało i domywało. napiszcie mi równiez czy wolicie flat topy czy round topy .czy round topy się lepiej domywa niż flat topy i którym osiągne lepszy efekt krycia ?

                                                                                                                                                           

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Wolę flat topy, moim zdaniem lepiej się nimi nakłada podkład, są wygodniejsze. Mam Hakuro H50 i nie wydaje mi się żebym go zmieniła na coś innego. :)

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

uzywam już od jakiegoś czasu hakuro h 50 i jestem zadowolona choć również zastanawiam się nad nanshy do podkładu ,nie wiem czy jest sens przepłacać za nanshy skoro hakuro h 51 moze okazać sie bardzo podobny jesli chodzi o zbicie wlosia , jedyna różnica jaka moze byc między nimi to miekkość włosia. wiec tak czy siak mam dylemat który model wybrać...

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Ja również mam Flap Top tyle ze Kavai 24 i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

U mnie lepiej sprawdza się round top, choć flat topem też lubię pracować. Ale gdybym miała wybrać to round top.

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

ja nie moge się zdecydować,chyba jednak wole flat topy ale przez zakupem hakuro 51 odpycha mnie to ze podobno cholernie ciezko jest go domyć to moze jednak lepszy jest hakuro 50

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Ja używam flat topa i jest bardzo zadowolona, są one tak zbite, że bez problemu można nałożyć podkład.

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Ja uwielbiam flat topy ;)

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Gorzka 13 jakiego polecasz flat topa bo ja boje sie ze hakuro 51 nie da sie domyć a nie lubie mieć problemu z domyciem pędzla

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

H51 nie jest wcale ciężko domyć, sprawdza się fantastycznie przy Revlonie ColorStay oraz przy rozsmarowywaniu sticków, chociaż do sticków to gąbeczka. W porównaniu do H50 ten pędzel jest faktycznie bardziej zbity i przy stemplowaniu mocniej czuć go na twarzy. Jak ma być do podkładów na co dzień, a nie są one mocno kryjące lub gęste, to H50 starczy. Do podkładu wolę flaty, bo roundów używam do konturowania oraz nakładania pudru i różu.

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

ja mysle o pędzlach z nanshy i jak się one mają do tych z zoeva ,chodzi mi tu głównie o miękkość włosia ,nie wiem w które pędzle inwestować bo nie mam jeszcze żadnego porównania

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: