FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

  • 2015-08-21, o 21:21
  • 51
  • 17 168
  • 27
  • 36

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Przychodzę opowiedzieć o moich wrażeniach dotyczących pędzla Zoeva 322 Brow Line. Pędzelek jest zbity i ma dość twarde i spręzyste włosie. Niby jest przeznaczony do brwi i tu się sprawdza bardzo dobrze, ale ja chciałąm go z myślą o rysowaniu kresek. No i spisuje się genialnie. Nieodpowiednie ułożenie ędzla do skóry może powodować lekkie drapanie, ale kiedy zmieniłam ułożenie pędzla było wszystko w porządku. Jestem zadowolona z niego i raczej będę używała go kresek... choć brwi też ładnie podkreśla.  

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

używam Hakuro H50 i jestem bardzo zadowolona. Pięknie "wciska" podkład w twarz, nadaje sie tez do pudru. Jeśli chodzi o mycie to mylam go chociażby wczoraj i nie miałam problemu z wyczyszczeniem go. Schnie około 12 godzin, ale to norma przy tak zbitym pędzlu. :)

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

perła z kavai wolisz flat topa czy round topa ? po którym efekt jest ładniejszy .Czy kulka z kavai jest tak samo zbita jak ta z hakuro ?

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

hakuro mają twardsze włosie ,wole pędzle nanshy i kavai

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Wolę efekt flat topa. Ale to nie jest uderzająca różnica między nim a round topem. Ten drugi też daje świetny rezultat na skórze. Po prostu zależy od ciebie, którym będziesz wolałą się posługiwać.  

Sądzę, że flat topy są naprawdę super, bardzo dobrze się nimi pracuje, efekt też jest bardzo zadawalający.

ja nawewt nie wiem za bardzo co to jest i jak się używa

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

ja nawewt nie wiem za bardzo co to jest i jak się używa
2015-09-27 13:42:12 autor moco

Flat top to taki pędzel do podkładu z płasko ściętym wierzchołkiem (round top ma zaokrąglony). Flat topem stempluje się twarz z kolei przy round top lepsze są ruchy rozcierające ;)

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

Flat top i nie zamienię juz na nic innego

Re: FLAT TOP czy ROUND TOP - który będzie lepszy ?

aaa to mam flat topa  a hakuro :D ale nie używam, słaby efekt, wolę palcami, a na dniach przetestuję BB

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: