Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

  • 2011-11-07, o 11:56
  • 68
  • 23 496
  • 21
  • 46

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

Dla mnie dyskryminacja nie jest pojeciem, ktore laczy sie z niedopuszczaniem kobiet do meskich zawodow. Mieszkajac w Nimczech zauwazam jak czesto mezczyzni szanuja wiedze i umiejetnosci kobiet (oczywiscie nie zawsze, ale bardzo czesto)i nie staraja sie jej ponizyc w towarzystwie, mowiac np. a co ty babo/kobieto wiesz. W polsce czesto nie wysluchuje sie kobiet w towarzystwie meskim. Widac rowniez zdziwnie jak kobieta wie wiecej, czesto mezczyzni wtedy rywalizuja i chca byc lepsi. Widac jednak, ze to sie powoli zmienia. Nie rozumiem dlaczego mezczyzni w polsce nie lubia jak kobiety sa samodzielne i samowystarczane. W Niemczech natomiast sa za to doceniane.Polecam goraco bezplatna ksiazke, ktora promuje Kongres kobiet http://www.stowarzyszeniekongreskobiet.pl/

2011-11-29 16:09:34 autor Optymistka

popieram

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

póki co nie pracuje i nie mogę się wypowiedzieć na ten temat. myślę, że biorąc pod uwage sytuacje w krajach wschodnich nie ma co narzekać. :)

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

Czytam tutaj same oklepane slogany. W Polsce nie wysłuchuje się kobiet w męskim towarzystwie? To może trzeba zmienić kolegów.

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

kobiety są coraz bnardziej niezależne. Wykształcone, pewne siebie i swoich umiejętności. I o to chodzi.  

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

całe szczęście że czasy się zmieniły i teraz kobiety mają więcej do powiedzenia. 

dyskryminacja na pewno istnieje, kobieta to tylko seksowna kukła, ewentualnie rodząca dzieci, a potem tracąca przez to pracę

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

Myślę, że to nie istnieje

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

Nie narzekajmy, w innych krajach jeste jeszcze gorzej

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

Bez przesady. Nie czuję się jakoś dyskryminowana. Wystarczy być przebojowym i mieć siłę przebicia. To nie te czasy, żeby kobiety nie mogły się wypowiedzieć :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Dyskryminacja kobiet w XXI wieku

dokladnie, czasy sie zmieniaja

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: