Dobór koloru paznokci

  • 2015-04-17, o 23:46
  • 59
  • 32 367
  • 39
  • 52

Re: Dobór koloru paznokci

Ja lubię bezowe do wszystkiego

Re: Dobór koloru paznokci

Ja się na dziś zdecydowałam na fiolet, tak jakoś ponuro, więc taki pośredni kolor pomiędzy radością a ponuractwem

Re: Dobór koloru paznokci

A ja zawsze dobieram odwrotnie do nastroju :D Żeby jakoś to zbalansować

Ja od zawsze preferuje róże na lato, a z kolei jesienno -zimową porą lubię czerwień na moich paznokciach :)

Re: Dobór koloru paznokci

Ja na paznokciach uwielbiam kolor czerwony , brązowy , mocna zieleń.  pastelowe kolory przede wszytskim  , delikatny róż , zieleń , fiolet ;) też są bardzo ładne . teraz chciałabym sobie zrobić paznokcie hybrydowe i słyszałam coś o marce Makear . Ma podobno bardzo szeroki asortyment kolorów lakierów  hybrydowych do paznokci , które są stosowane do profesjonalnego użytku w salonach i są najlepsze z dotychczasowych na rynku  , Mają dopiero wejść do Polski . Wiadomo coś komus na ten temat ? natknęłam się przez przypadek w necie na ten temat . 

Re: Dobór koloru paznokci

Ja zależy. Często dobieram sobie kolor pod pogodę albo nastrój. Chociaz nie powiem, że moje paznokcie mają zawsze raczej zywe kolory bo w takich sie najlepiej czuję. Gdy wychodzę na jakies wazne spotkanie to dobieram kolor podstroj tak zeby wszystko idealnie wspolgralo :)

Re: Dobór koloru paznokci

dopieram kolor zawsze w zaleznosci od pory roku

dzięki za rady

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Beżowy pasuje do każdego stroju

Re: Dobór koloru paznokci

ja rowniez dobieram do pory roku

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: