Dobór koloru paznokci

  • 2015-04-17, o 23:46
  • 59
  • 32 323
  • 39
  • 52

Re: Dobór koloru paznokci

polecam kolor w zaleznosci od nastroju :)

Re: Dobór koloru paznokci

lubie jasne kolory

Re: Dobór koloru paznokci

Ja uwielbiam winne Lakiery

może winny?

Re: Dobór koloru paznokci

Ja lubie wszystkie kolory :)

Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie, powiem, że chyba nie ma jednego koloru pasującego do wszystkiego i raczej nie da się tego dylematu tak jednoznacznie rozstrzygnąć. Są kolory uniwersalne i ponadczasowe i z tego powodu ,,bezpieczne": wszelkie kolory cieliste, stonowane, także mleczne, delikatne, odcienie beżu, szarości i brązu oraz naturalnie klasyczna czerwień. Ja mam bardzo wiele różnych kolorów i dobieram je do dominujących kolorów w stroju, makijażu i dodatkach. Być może, tak jak napisała założycielka tego tematu, dla niektórych jest to popelina, ale ja się z tym nie zgadzam. Raczej staram się unikać stylizacji, gdzie nic ze sobą nie współgra, bo moim zdaniem, nie jest to po prostu estetyczne. Jednak staram się dbać o pewną harmonię w stroju, ale uważam, że moda i makijaż są po to, żeby się nimi bawić i jeśli ktoś lubi całkowicie coś innego - to oczywiście niech tak robi, mnie to nie przeszkadza. Denerwuje mnie, kiedy ktoś uzurpuje sobie prawo do jedynie słusznych rozwiązań - każdy z nas jest inny i ma prawo to wyrażać także poprzez swój wygląd, a pozostałym nic do tego...
Jana

U siebie lubię stonowane kolory na pazurkach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobór koloru paznokci

najbardziej lubie czerwony 

Re: Dobór koloru paznokci

Ja wybieram w zależności od humoru:-)

Re: Dobór koloru paznokci

Dobieram do koloru ubrania i nastroju ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: