Dobór koloru paznokci

  • 2015-04-17, o 23:46
  • 59
  • 32 322
  • 39
  • 52

Re: Dobór koloru paznokci

na jakieś wyjścia to maluje paznokcie pod kolor do dodatków, nie wydaje mi się żeby to było tandeciarskie, większą tandetą jest jak nic do siebe nie pasuje a jeszcze rzuca się w oczy

Re: Dobór koloru paznokci

Ja tez zazwyczaj maluje w kolorze dodatków lub jakieś wzorki i według mnie wygląda to fajnie ;)

Re: Dobór koloru paznokci

lubie jasne kolorki ale i pastelowe

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobór koloru paznokci

Weedług mnie nie ma na to reguły. Trzeba stanac przed lustrem i samemu ocenić co do siebie pasuje a co nie. :-)

Re: Dobór koloru paznokci

ja jakoś nigdy szczególnie się nad tym nie zastanawiam :)

Re: Dobór koloru paznokci

Ja maluje paznokcie w zależności od humoru :) ale jeżeli miałabym do czegoś dopasować tak jak w tym przypadku do stroju to stawialabym na klasykę biel, czerń lub czerwień, pasują do wszystkiego :)

Re: Dobór koloru paznokci

Ja wybieram kolor w zależności od nastroju i zachcianki, ale jednak częściej wybieram jakieś bardziej stonowane koory typu właśnie nude, szary, bordowy czy łososiowy...

2015-05-15 01:09:45 autor Patrycja91

też tak robię

Re: Dobór koloru paznokci

ja lubię uniwersalną czerń, do wszystkiego

Re: Dobór koloru paznokci

Na co dzień, czyli do pracy nie przywiązuję do tego większej uwagi. Robię hybrydy więc mam ten sam kolor paznokci przez 3 tygodnie. Jeśli jednak wybieram się na wesele czy większą imprezę to staram się dopasować lakier do koloru sukienki, stroju, lub po prostu stawiam na klasykę, czyli czerwone pazurki lub jakieś delikatne, lekko różowe, które zawszw wyglądają dobrze. 

Re: Dobór koloru paznokci

Na jaki kolor kto, chce pomalować poznakcie, zależy od niego, mi się podoba bardzo manikur francuski , polecam :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: