Depilacja pastą cukrową?

  • 2011-12-30, o 13:51
  • 79
  • 38 522
  • 45
  • 57

Re: Depilacja pastą cukrową?

a ja to sie smieje ze jestem niewydarzona bo depilacja to umnie raz na 2 tyg. takie mam liche i jasne i miękkie włoski:) na nogach to mi tylko własciwie rosną tylko do połowy łydek:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Depilacja pastą cukrową?

a ja to sie smieje ze jestem niewydarzona bo depilacja to umnie raz na 2 tyg. takie mam liche i jasne i miękkie włoski:) na nogach to mi tylko własciwie rosną tylko do połowy łydek:)

picjafly

Zazdroszczę ja mam ciemne i silne włoski, więc muszę depilować raz w tygodniu conajmniej ...

Re: Depilacja pastą cukrową?

ja próbowałam, ale na mnie to w ogóle nie działa.

Re: Depilacja pastą cukrową?

A robilas ja sama czy bylas na profesjonalnej depilacji? Ja rozmawialam z babeczka, ktora sie tym zajmuje zawodowo i mowila, ze bardzo ciezko zrobic taka paste. Czesto przepisy z internetu sa do niczego i pasta nie wychodzi.
Mozna kupic gotowa paste - tak tez zrobilam ostatnio, bedac u niej na depilacji i jak bede miala wiecej czasu (i wloskow) to przetestuje. Ale ja jestem zadowolona z zabiegu

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

zrobić jak zrobić, ale miec odpowiedni "garnek" i potem go doszorować to dopiero wyczyn:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja pastą cukrową?

Polecam to poczytac o pascie cukrowej http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54633

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Depilacja pastą cukrową?

Widzialam juz ten watek na wizazu, ale uwierzcie ze taka pasta to nie to samo (na youtube tez jest duzo filmikow), bo czasem niewielka roznica w proporcjach i pasta sie nie uda. Chyba lepiej na pierwsza probe kupic taka profesjonalna i zobaczyc czy ta metoda nam pasuje.
Duzym plusem pasty jest to, ze w przeciwienstwie do wosku, nie trzeba jej mocno rozgrzewac - a to na pewno lepsze dla skory.

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

lideczka \'\'jak się przemóc \'\' zacisnąc zęby i ja przy pierwszym razie jak dokładałam depilator to naciągnęłam trochę skórę i mniej bolało ale chyba nie ma sposobu zrobienia tego mniej boleśnie nie wiem może schłodzić skórę kostkami lodu zawinięte w chusteczkę i przejechać np. po łydce , ale sama nie próbowałam

Re: Depilacja pastą cukrową?

Niedawno odkryłam na allegro fajne woski (wkłady z rolką), podgrzewacz i paski fizelinowe. Z ciekawości zakupiłam i powiem że jestem bardzo zadowolona! Depilacja odbywa się bardzo szybko i dokładnie (oczywiście to kwestia wprawy), więc jest to bardzo fajna alternatywa do pasty cukrowej czy klasycznego depilatora. Chociaż lubię depilator, to jednak depilacja tym woskiem jest 10 razy szybsza, bo za jednym zamachem usuwa się włoski z większego obszaru, a depilatorem trzeba się namęczyć i poświęcić znacznie więcej czasu

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

a ile zapłaciłaś za takie cudeńka ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: