Depilacja pastą cukrową?

  • 2011-12-30, o 13:51
  • 79
  • 38 518
  • 45
  • 57

Depilacja pastą cukrową?

Hey, czy ktoś próbował może depilacji pastą cukrową? Podobno to mniej bolesny zabieg od usuwania włosków woskiem lub przy pomocy depilatora. A może znacie jakiś sprawdzony przepis przygotowanie takiej pasty w domu?

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

Ja już od lat używam depilatora i tak się do tego przyzwyczaiłam, że nie odczuwam żadnego bólu O paście słyszałam, ale nie mam pojęcia jak się ją robi, choć wydaje mi się, że można kupić gotową?

Re: Depilacja pastą cukrową?

Ja również używam depilatora od lat, ale przyznam się, że chętnie spróbowałabym tej pasty. Podaję Ci stronkę, na której jest przepis na pastę. http://wdziek.info/depilacja_pasta_cukrowa.html
Jak mówiłam sama jej nie robiłam, więc nie wiem czy to właściwy przepis.

Re: Depilacja pastą cukrową?

Ja skusiłam się ostatnio na pójście do profesjonalnego studia, gdzie niechciane włosy usuwane są właśnie pastą cukrową. Konsystencja jest taka trochę gumowa. Jestem bardzo zadowolona. Szybko i praktycznie bezboleśnie a przy tym b.dokładnie Plusem jest też to, że pasty nie trzeba rozgrzewać (jak to jest w przypadku wosku).

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

Ja używam depilatora. Też sie tak przyzwyczaiłam, że nie czuje bólu, dla mnie jest o wiele lepszy niż maszynka, po której włoski szybko odrastają. Nawet do pach używam depilatora

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Depilacja pastą cukrową?

Ja oczywiście też jestem posiadaczką i użytkowniczką depilatora, ale słyszałam o tej paście wiele pozytywnych opinii, więc myślałam, że może ktoś ma sprawdzoną receptę Choć to dosyć skomplikowane do samodzielnego wykonania - nie tylko składniki i proporcje, ale też czas i temperatura gotowania ma znaczenie. Jedynym minusem depilatora jest tylko fakt, że bardzo dokładna depilacja wymaga sporo czasu

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

ja też używam depilatora i żadnego bólu nie czuję:) i zgodze się z mademoiselle, że długo schodzi takie golenie ale warto się troszke pomęczyć:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: Depilacja pastą cukrową?

Jeśli sie używa regularnie, to aż tak długo nie schodzi. No chyba że się depiluje co miesiąc Ale tak hmm co 2-3 dni, to naprawdę dużo nie zajmuje, bo nie wszystkie włoski zdążą odrosnąć. Wiadomo, że w zimę, to się raczej zapomina o depilacji szczególnie jak się nosi długie spodnie i bluzki z długim rękawem
Co do tej depilacji cukrowej, to przeczytałam przepis i szczerze nie chciałoby mi się tego robić Pół godziny gotować, eee nie, jak mnie szlag trafia po 5 minutach stania przy kuchence

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja pastą cukrową?

Depilator to cudowny wynalazek, nie wyobrażam sobie golenia nóg codziennie! Maszynką! O nie!

Re: Depilacja pastą cukrową?

Ja również mam depilator ale hmm chyba jestem zbyt wrażliwa na ten zabieg... Miałam już kilka podejść do depilacji i zawsze kończyłam po kilku ruchach,a nie ukrywam że chciałabym go wykorzystywać. Może macie pomysł jak się przemóc?? Co do pasty cukrowej,kiedyś ją sama w domu przygotowałam (według przepisu z internetu) ale nie byłam do końca zadowolona,czegoś mi w tym brakowało... A później już nie próbowałam...
Więc mi jak na razie zostaje maszynka do golenia

Re: Depilacja pastą cukrową?

Ja używam depilatora. Też sie tak przyzwyczaiłam, że nie czuje bólu, dla mnie jest o wiele lepszy niż maszynka, po której włoski szybko odrastają. Nawet do pach używam depilatora

Caenthe

Caenthe,ty masochistko do pach???kurcze i po ilu dniach Tobie wloski odrastają??ja na nogach ,jak gole depilatorem to tez nie czuje bólu ,ale pod pachami sie boje heheh

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: