Depilacja pastą cukrową?

  • 2011-12-30, o 13:51
  • 79
  • 38 516
  • 45
  • 57

Re: Depilacja pastą cukrową?

Tu masz link do tego co zamówiłam
http://allegro.pl/erbel-zestaw-a6-podgr ... 59931.html

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

chyba się skuszę ! naprawdę fajna rzecz i pewnie na długo wystarczy

Re: Depilacja pastą cukrową?

Na pewno! Woski bardzo wydajne a pasków jest dużo i można użyć podczas depilacji tego samego paska wielokrotnie, więc super sprawa
Same woski są tanie, więc potem można dokupić komplecik i znów mieć zaopatrzenie na długi czas

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

to naprawdę wydajny!
jak długo masz już ten ogrzewacz ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja pastą cukrową?

To mój nowy nabytek. Dopiero 3 razy używałam, więc mam ten zestaw od około dwóch miesięcy. I przez te 3 razy zużyłam dopiero jeden wkład, więc mogę potwierdzić że wosk jest b.wydajny.

Mademoiselle

Re: Depilacja pastą cukrową?

więc chyba się na niego skuszę

Re: Depilacja pastą cukrową?

witajcie, ja miałam kiedyś taki zabieg pastą w salonie i muszę powiedzieć, że dla mnie zalety są takie, że to cudownie pachniało, było ciepłe i nie bolało tak jak woskiem, bo to się trochę inaczej wyrywa. Nie szarpią tak, tylko tak jakby wmasowują, coś jakby się urabiało ciasto na ciele:) I najlepsze jest to, że miałam po tym usunięte wszystkie, nawet te malutkie włoski, a skóra nie była tak podrażniona, jak np. po laserze (nie polecam, masakra i do tego jeszcze drogie!)
Znalazłam fajny artykuł o różnych tam jest dobre porównanie wszystkich opcji, ale dla mnie ta pasta to było coś prawie przyjemnego! To pewnie dlatego, że tak ładnie pachniało, a jestem wrażliwa na zapach.
Wiecie, że jest taki fajny film pt. "Karmel" - o tym jak kobiety wyrabiają tę pastę i nawet jedzą ją:) - to dzięki niemu w ogóle się dowiedziałam o tej metodzie!:)

Re: Depilacja pastą cukrową?

nie słyszałam o takim filmie, ale pewnie obejrzę

Re: Depilacja pastą cukrową?

To taki film z 2007, w reżyserii Libanki - Nadine Labaki, bardzo zmysłowy i taki kobiecy:) Polecam!

Re: Depilacja pastą cukrową?

To taki film z 2007, w reżyserii Libanki - Nadine Labaki, bardzo zmysłowy i taki kobiecy:) Polecam!

kamma

dziś po południu mam wolny czas więc poszukam go i obejrzę

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: