Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlaczego?

  • 2011-12-02, o 03:09
  • 76
  • 24 722
  • 44
  • 56

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Wow Megi ile szminek!

RedBlush

To tylko mala czesc mojej kolekcji, mam z 30 , jestem uzalezniona

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

ja zawsze byłam za kosmetykami marki Nivea. Ostatnio wprowadzili taki lip balsam, poziomkowy - super sprawa nie lubię u siebie natomiast kolorowych ust, dlatego to tak bardzo mi odpowiada

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

a ja spinam włosy jak używam błyszczyku i nie mam problemu..

RedBlush

Można i tak Jednak ja wychodzę z założenia, że tak jaki i ubrania należy dopasowywać pod siebie tak samo należy postępować przy kosmetykach, nie odwrotnie

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Ogólnie wolę szminki,szczególnie jak się elegancko ubiorę, czasami tylko używam błyszczyku.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Pomadką ochronną bo nawilża mi usta a błyszczyka używam na specjalne okazje

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

A miałyście już do czynienia z Tintami ?

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

A miałyście już do czynienia z Tintami ?

Lena

A co to jest, bo pierwszy raz spotykam sie z ta nazwa?

Ps.

Juz znalazlam chodzi o szminke w plynie. Mialam Dior Addict rozne wersje miedzy innymi Dior Addict lip fluid, kryjace kolory, jeszcze mam jeden kolorek juz na wykonczeniu 445 soft peach. Bylam z nich bardzo zadowolona.
Natomiast inna wersja, cos bardziej przypominajaca lakier do ust z efektem tafli wodnej nie trafilam w kolor ( brudny roz wpadajacy w braz) ale malowalam dopoki mialam krotkie wlosy, przy dlugich wlosach bardzo mi przeszkadalo bo wlosy kleily sie do ust wiec oddalam kolezance.
Innych nie probowalam

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Chodzi o szminke w plynie

megi1828

Ja bym to nazwała farbką

przy dlugich wlosach bardzo mi przeszkadalo bo wlosy kleily sie do ust wiec oddalam kolezance.

megi1828

To ja polecam Ci Lip Tint z Bell, jest niedrogi (około 10zł), po zastygnięciu staje się matowy (po prostu barwi i tyle), a usta nie są lepkie- oczywiście jak chcesz, to możesz to zmienić nakładając błyszczyk (nie wpłynie to na tinta). Utrzymuje się bardzo długo. Kolorków niestety jest mało, ale za to można je stopniować, zmieniając delikatnie odcień. Ja mam 06, jak chcesz swatche mam na blogu

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

A miałyście już do czynienia z Tintami ?

Lena

A co to jest, bo pierwszy raz spotykam sie z ta nazwa?

Ps.

Juz znalazlam chodzi o szminke w plynie. Mialam Dior Addict rozne wersje miedzy innymi Dior Addict lip fluid, kryjace kolory, jeszcze mam jeden kolorek juz na wykonczeniu 445 soft peach. Bylam z nich bardzo zadowolona.
Natomiast inna wersja, cos bardziej przypominajaca lakier do ust z efektem tafli wodnej nie trafilam w kolor ( brudny roz wpadajacy w braz) ale malowalam dopoki mialam krotkie wlosy, przy dlugich wlosach bardzo mi przeszkadalo bo wlosy kleily sie do ust wiec oddalam kolezance.
Innych nie probowalam

to naprawdę daje taki efekt? ja pierwszy raz słyszę o takich błyszczykach, fajnie,że tu można się dowiedzieć o jakiś nowościach..

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Chodzi o szminke w plynie

megi1828

Ja bym to nazwała farbką

A, to te mnie jakos nie pociagaja, chodzi Ci o te matowe, cos ala pisak, widzialam z Max Factor i Clinique, osobiscie nie podoba mi sie ten efect, tak wygladaja moje usta jak szminka zejdzie z ust po kilku godzinach

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: