Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlaczego?

  • 2011-12-02, o 03:09
  • 76
  • 24 717
  • 44
  • 56

Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlaczego?

Dziewczyny czym wolicie malowac usta? pomadka czy blyszczykiem i dlaczego?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Ja wole błyszczyk bezbarwny lub pomadkę ochronną. Nie lubie mieć koloru na ustach, nie uzywam pomadki bo i tak ją zlizuje w ciągu godziny

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Jak wyżej Bezbarwny balsam do ust w sztyfcie (lubię te z Neutrogeny). Kolor na ustach mi nie pasuje - przynajmniej ja tak uważam Zazdroszczę dziewczynom które nakładają czerwienie i świetnie przy tym wyglądają.

Mały off:
Caenthe, widzę, że też interesujesz się grafiką Brawo Zabawa w wektorach to niełatwa sprawa ! Powinnaś współpracować z jakimś studio graficznym. Ja tak sobie dorabiam na foto i grafice. Przyjemne z pożytecznym
A obsługa tabletu ... hmm, podziwiam bo w dalszym ciągu nie jestem tak "manualna"

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

ja się wyłamię - uwielbiam pomadki zreszta zawsze je lubilam, to nie jest chwilowe zauroczenie... kiedys używałm jeszcze na[przemiennie błyszczyków, teraz totalnie poszły w odstawkę te lekkie i niewidzoczne uwielbiam mieć pomalowane usta

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Ja jednak wole błyszczyki z tego względu ,że pięknie podkreślają moje usta i dają niezwykle smaczny kolorek i błysk oraz nawilżenie na ,którym tak bardzo mi zależy
Natomiast prócz błysku lubię także ochronne pomadki smakowe ale to bardziej pod szminkę lub na noc ,a pomadki kolorowe nakładam od święta ale oczywiście dodatkowo nakładam trochę błysku Chyba jestem uzależniona od błyszczyków hehe

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Polubiłam pomadki jakiś czas temu ale wolę takie w mało rzucającym się kolorze. Tak czy inaczej jednak górę biorą błyszczyki które dają delikatny kolor i się błyszczą.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Mi się podoba mój naturalny kolor ust - widać na avatarze. Lubię go tylko podkreślić błyszczykiem i gotowe Czerwienie mi nie pasują, brązy mnie postarzają, róże i jasne kolory uwydatniają niezbyt białe zęby ;/ Zostają czarne pomadki (żart).

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Tylko pomadki bo lubie miec kolor na ustach. Wyprobowalam rozne blyszczyki nawet slawetne Sisley z mikrofilmowa powloka czy jakos tam i guzik, efekt na 15 minut i potem usta przestaja lsnic i blyszczyk splywa na kontury ust,naprawde nie rozumiem fenomenu blyszczykow

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Przez wiele lat preferowałam głównie błyszczyki w odcieniach delikatnego różu, beżu, lub te całkiem bezbarwne. Jednak od jakiegoś czasu przekonałam się także do pomadek. A wszystko to za sprawą pomadek firmy AVON. Skusiłam się na dwie "całuśne szmineczki" i jestem z nich bardzo zadowolona:)
Oczywiście najpierw zawsze nawilżam usta zwykłą pomadką ochronną lub maścią z witaminą A, na to daję pomadkę, a czasem górną wargę rozświetlam bezbarwnym błyszczykiem (dla optycznego powiększenia, ponieważ jest węższa od dolnej).
Tak więc popieram i błyszczyki i pomadki. Jednak najważniejsze dla mnie jest po prostu nawilżenie ust. Bo nic nie będzie wyglądało na nich dobrze, gdy będą spierzchnięte i zniszczone. Tak więc nawilżanie górą;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

A ja nic na ustach nie lubię. mam kilka pomadek i usiłuję się przekonać ale chyba lipa. i nic mnie tak nie brzydzi jak odciśnięta pomadka na filiżance czy papierosie. Nie znalazłam jeszcze żadnej coby się nie odbijała, nawet te reklamowane jako nie odbijające sie takie nie są, albo ja mam usta takie Próbowałam odciskać w chusteczke, przypudrowywać, nakładać na usta wpierw podkład i doopa.

pozdrawiam, Anka

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Odświeże temacik. ja zawsze uwielbiałam pomadki lub czerwone kryjące błyszczyki.
Kiedyś moją ulubioną była ta w pierwszym rzędzie( obok beżowej)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: