Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlaczego?

  • 2011-12-02, o 03:09
  • 76
  • 24 719
  • 44
  • 56

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Hmm a mogę wybrać balsam? Ponieważ stosuję balsam pielęgnacyjny do ust SPF 8 HB. Raczej nie wymienię go na zwykłą pomadkę, dobrze nawilża

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Jakoś nigdy nie potrafiłam przekonać się do kolory na ustach i sięgam zwykle po prostu po pomadki ochronne. Podobają mi się za to takie usta u innych, mi to chyba nie pasuje.

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

A to zależy na jaką okazję. Na co dzień raczej w ogóle nakładam tylko taki lekki makijaż, więc tylko błyszczyk i to cieniutką warstwę. Szkoda by mi było czasu na wykonanie bardziej skomplikowanego makijażu, wymagającego większej dokładności. No ale na wyjścia, specjalne okazję lubię zaszaleć z kolorem i wybieram szminkę.

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Pomadki ochronne tylko bezbarwne, ale z to najczęściej, zwlaszcza zimą, bo wiadomo, usta pierzchną, błyszczyki rzadko, bo często trafiam na takie klejące, szminki od jakiegoś czasu pokochałam za konsystencję i testuję teraz fikuśne kolory

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Na co dzień używam tylko pomadek ochronnych i balsamów, ale jeśli chcę mieć kolor na ustach, wybieram szminki. Przede wszystkim za konsystencję - dobra szminka rzeczywiście będzie nawilżać usta, nie tylko sprawiać, że będą kolorowe, a w moim przypadku jest do ważne - zawsze mam problem ze zbyt szybko wysychającymi ustami. No i nie lubię jak mi się włosy kleją do ust, a niestety przy okazji używania błyszczyków zazwyczaj tak się dzieje...

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Wydaje mi się, że to zależy głównie od wieku (choć nie zawsze!). Bo i u mnie tak było i u mojego rodzeństwa i u znajomych, że w wiekiem można by powiedzieć "pozwala sobie na więcej". Jako nastolatka pomadki, błyszczyki potem delikatne nude. Teraz? No cóż.. Ostatnio mam szał na fuksje, a tak głównie, to raczej wszystkie odcienie czerwieni. Gdzie moja młodsza siostra, mimo iż szaleje z makijażem oczu -> tylko błyszczyk (a jak próbowałam ją namówić, żeby chociaż spróbowała której z czerwieni- w życiu!!!)

Edit: A i popieram Avlime nie cierpię, po prostu nie cierpię gdy włosy przyklejają mi się do ust za sprawą błyszczyków

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Ostatnio mam szał na fuksje, a tak głównie, to raczej wszystkie odcienie czerwieni.

Lena

To tak jak ja, czesc mojej kolekcji:

http://img201.imageshack.us/img201/1117/20050130224434.jpg

Jeszcze raz te same:

http://img854.imageshack.us/img854/4563/20050130235348.jpg

1szy rzad od L:
Chanel rouge allure 21 Exotic
Lancome Lábsolu rouge 047
Chanel aqualumiere 42 Macao
Lancome Rouge in love 163M
Guerlain authomatique 163 Rose Bengale

I te:

http://img805.imageshack.us/img805/582/20050130235813.jpg

od L:
Dior rouge 841 Belle de nuit
Dior rouge 658 Rose chic
Dior 444 Red Muse

To sa moje czerwienie w roznych odcieniach, jeszcze mam fuksje ale to innym razem. Przepraszam za jakosc fotek

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Wow Megi ile szminek! a ja spinam włosy jak używam błyszczyku i nie mam problemu..

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Wow Megi ile szminek! a ja spinam włosy jak używam błyszczyku i nie mam problemu..

RedBlush

Ja błyszczyku mogę używać tylko jak jestem w pomieszczeniu i nie wychodzę na dwór A tak to zazwyczaj mam tak obcięte włosy, że się ich nie zepnie tak, żeby nic mi koło głowy samo nie latało Ale i tak jak chcę mieć kolor na ustach to preferuję szminki, są trwalsze i nic się nie lepi

Re: Czym wolicie malowac usta Pomadka czy blyszczyk i dlacze

Ale i tak jak chcę mieć kolor na ustach to preferuję szminki, są trwalsze i nic się nie lepi

Avlime

Ja podobnie, na pierwszym miejscu trwalosc

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: