Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

  • 2011-03-06, o 10:56
  • 158
  • 82 892
  • 99
  • 121

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

A ja muszę właśnie coś zrobić ze swoimi włosami ;/ nie chcę mi sę myć codziennie włosów, a w zasadzie musiałabym ;/

ladymakeup

musisz je odzwyczaic z 5 dni nie myc w ogole ( masakra , wiem ) tak je przenosić.. bo jak są przyzwyczajone to ciężko

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

przez marietta » 29 kwi 2011, o 11:36
Moja koleżanka miała kiedyś podobny problem i fryzjerka doradziła jej trwałą. Włosy wysusza jeszcze tzn styling. Ale to może je troszkę dodatkowo zniszczyć. Z domowych sposobów płukanie w korze dębu, ale to może troszkę zabarwić włos na ciemniejszy kolor. Ale jest odżywcze i ponoć są jeszcze bardziej lśniące. Nasze mamy stosowały te metody i każda raczej zachwala

Mam kore dębu, a nie wiedziałam że można ją stosować na włosy. Ja płukałam nią rane. Akurat mi bardzo wypadają włosy i również się przetłuszczają. Następnym razem przy myciu włosów spróbuje.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

Też mam problem z przetłuszczającymi się włosami.myję je codziennie, używam odżywki w spray do tego typu włosów, a z specjalistycznych kosmetyków - to mogę polecić szampon dr nona. ma działanie odżywcze i można go używać dla zniszczonych i przetłuszczonych wlosach.a starcza na długo;]

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

jakie są wasze opinie na temat szamponu,balsamu i lotionu z SEBORADIN?

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

A ja muszę właśnie coś zrobić ze swoimi włosami ;/ nie chcę mi sę myć codziennie włosów, a w zasadzie musiałabym ;/

ladymakeup

musisz je odzwyczaic z 5 dni nie myc w ogole ( masakra , wiem ) tak je przenosić.. bo jak są przyzwyczajone to ciężko

Też słyszałam taką radę.Miałam 3 podejścia
1-tak jak piszesz 5 dni nie myłam włosów,po tych 5 dniach umyłam,a na następny dzień włosy tłuściutkie.
2-to było ok 9 dni,to samo jak w 1 przypadku,po umyciu na następny dzień znowu smalec.
3-ok 2 tyg i jak zwykle smalec.
Przez te dni kiedy nie myłam włosów siedziałam w domu,bo aż wstyd na miasto z takimi włosami wyjść.Byłam strasznie zła bo to nic nie dało a całe wakacje praktycznie w domu siedziałam:/
Dlatego wolę się męczyć,wstawać codziennie o tej 5:30 i myć włosy,niż chodzić ze smalcem.A takich rad już nigdy w życiu nie posłucham.

Podaję link do stronki z prawdą i mitami o przetłuszczających się włosach.
http://poradnikdomowy.pl/poradnikdomowy ... 82646.html

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

Zmień szampon na bardziej łagodny. Te drogeryjne często podrażniają skóre głowy i w konsekwencji bardziej się ona przetłuszcza. Ja stosuje teraz szampony ziołowe, ale równie dobrze możesz spróbować szamponów dla dzieci, bo one sa bardzo delikatne. I unikaj sylikonów w szamponach, obciążają włosy.

arcticone

Mnie się wydaje że szampony dla dzieci nie radzą sobie z przetłuszczającymi się włosami,ja używam babydream i gdyby nie to że włosy myję codziennie,to nie nadawałby się do niczego.jeśli ktoś myje włosy codziennie to jak najbardziej polecam szampony dla dzieci,przyjazny skład,nie ma sylikonów,tani jak barszcz,nie obciąża włosów i przede wszystkim ich nie niszczy.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

seboradin niger- hamuje wypadanie i przetłuszczanie

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

seboradin niger- hamuje wypadanie i przetłuszczanie

picjafly

a to widziałam balsam a szampon też jest?

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

Potwierdzam, sposób z niemyciem włosów na kilka dni nic nie daje. Ja musze myć włosy co dwa dni, bo nie dosć, że się przetłuszczają, to jeszcze mam straszny łupież, dopóki używam odżywki nawilżającej, łupieżu jest ciutke, ale jak mi sie skończy odżywka, łupieżu mam całe garście już po jednym dniu... masakra jakaś ;/ Miałam kiedyś odżywkę z czarnej rzepy i faktycznie włosy się nie przetłuszczały, mogłam je myć nawet co 4 dni, tylko grzywkę codziennie. Ale z kolei miałam te włosy wtedy strasznie suche i matowe, dlatego już wolę, żeby sie przetłuszczały niż przesuszały.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

seboradin niger- hamuje wypadanie i przetłuszczanie

picjafly

a to widziałam balsam a szampon też jest?

szampon tez jest..uwielbiam lotion,bo nie lubie odzywek ze splukiwaniem,a lotionem spryskujesz i nie musisz zmywac..zaluje ze jak bylam teraz w polsce ,nie zaopatrzylam sie w balsam..teraz mussza mi dosylac heheh..a tak a propo...któras z Was,uzywala wlasnie balsamu???czy efekty sa takze super ,jak przy szamponie i lotionie???

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: