Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

  • 2011-03-06, o 10:56
  • 158
  • 82 860
  • 99
  • 121

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

jest balsam, lotion, szampon

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

zdecydowanie Elixir proteinowy - Kuracja do włosów przetłuszczających się firmy LOTON, włosy są sprężyste, ładnie się układają a dodatkowo nie tracą na objętości i nie robią się szybko przetłuszczone.

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

Ja bardzo lubię szmapony Schaumy, przede wszytskim Fresh It Up, do włosów przetłuszczających się i suchych na końcach .. różowe opakowanie z niebieską nakrętką (nie wiem jak działa ale efekty świetne bo włosy nie są ani nadmiernie tłuste po jego użyciu ani przesuszone, zwłaszcza końcówki jak miałam to z innymi szamponami). Bardzo lubię też Schaumę 7 ziół (zielone opakowanie) :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

mnie sie włosy bardzo szybko przetłuszczaja niestety i nie moge sobie z nimi poradzic

Szampon Barwa ziołowa i płukanki z drożdży niestety pachną nie najlepiej-jakbyś rozlała na siebie piwo. Działają też te w tabletkach

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

można też zrobić płukankę z octu jabłkowego ;)

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

mam z tym problem niestety

Płukanki z drożdży piwnych

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

zdecydowanie Elixir proteinowy - Kuracja do włosów przetłuszczających się firmy LOTON, włosy są sprężyste, ładnie się układają a dodatkowo nie tracą na objętości i nie robią się szybko przetłuszczone.

2012-03-14 12:23:14 autor smakulaa

nadaje sie do codziennego uzytku?

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

mnie wszelkie takie zabiegi pomagaja jednorazowo, za drugim razem zazwyczaj juz nie dzialaja

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: