Balsamy podtrzymujące opaleniznę

  • 2012-05-22, o 11:52
  • 80
  • 39 138
  • 40
  • 60

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Jest linia balsamów / mleczek / maseł kakaowych z Ziaji
np. http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki_1/ ... iala_.html
na nim nawet jest napisane, że poprawia koloryt skóry, a zawartość kakao regeneruje i odżywia skórę po kąpieli słonecznej. Jest też masło kakaowe - krem do twarzy z Ziaji poprawiające koloryt skóry, ale jak a moją twarz jest za ciężki i zbyt tłusty.
Dobrego balsamu z drobinkami złota do podkreślenia opalenizny daaaaawno nie miałam, więc ciężko cokolwiek polecać, teraz mam z 4 pory roku i niestety okazał się bublem, słabo nawilża a drobinki złota są prawie niewidoczne. Kiedyś dawno miałam z avonu i był dobry, jednak nie pamiętam już jego nazwy:(

Sabia

Dzieki Do Ziaji nie mam na razie dostepu, ale akurat mam w domu to do twarzy maslo kakaowe. Nie, no dla mnie tez za tluste i za ciezkie na twarz, z reszta do twarzy nie potrzebuje bo juz ladnie sie opalila. No ale te nogi... . Chyba dzis wybiore sie do drogerii, moze cos znajde.

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

jeśli znajdziesz coś ciekawego daj znać !

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Plowalam na ten Garnier Ambre Solaire Natural Bronzeur , niestety byl tylko jeden odpowiednik ale mozna go kupic tylko w Holandii bo to taka wlasna marka tej drogerii i tania, ale czy bedzie dobry ten balsam to sie okaze.

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

daj więc znać jak pierwsze wrażenia a później może krótka recenzja.. jeśli bedzie dobry poproszę znajomą z Holandii aby mi zakupiła

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

chętnie poczytam o takich balsamach

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Szkoda ze wątek się urwał.. chętnie coś więcej bym się dowiedziała na ten temat ;)

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Ja na skórę po opalaniu używam najzwyklejszego balsamu żeby nawilżyć, ale zastanawiam się nad kupnem balsamu utrwalającego opaleniznę Bikini z Bielendy, uywał ktoś? Może warto sięgnąć po coś typowo po opalaniu

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Ja na skórę po opalaniu używam najzwyklejszego balsamu żeby nawilżyć, ale zastanawiam się nad kupnem balsamu utrwalającego opaleniznę Bikini z Bielendy, uywał ktoś? Może warto sięgnąć po coś typowo po opalaniu

2015-08-26 01:41:13 autor Patrycja91

Od dawna używam całej serii Bikini do opalania i po opalaniu. Balsam po opalaniu Bikini przede wszystkim łagodzi dyskomfort spowodowany opalaniem (jeżeli nadużyłysmy słońca) i nawilża skórę. U mnie szybko się wchłania i ładnie pachnie. Nie wiem czy utrwala opaleniznę, bo używając krem z serii Bikini raczej nie opalam się mocno, bardzo dobrze chroni przed słońcem.

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Ja używam Lirene Body Arabica do ciemnej karnacji :)

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

ja mam brązujący dove, jest spoko bo nie wysusza wprost przeciwnie natomiast i tak jakieś tam smugi zostają

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: