Balsamy podtrzymujące opaleniznę

  • 2012-05-22, o 11:52
  • 80
  • 39 082
  • 40
  • 60

Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Nie wiem czy byl taki temat, nie znalazlam. Sukam jakiegos balsamu podkreslajacego i utrwalajacego opalenizne. Korzystam z solarium i chodzi mi o to, zeby cialo a szczegolnie nogi mialy ladny polysk. Mozecie cos polecic ? Polskie produkty tez mile widziane, ale te bede mogla kupic jak bede w Polsce na wakacjach, pewnie koniec lipca. Z gory dziekuje .

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Poczytaj wątek "Balsamy brązujące"

Mademoiselle

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Czytalam ale tam jest o brazujacych i samoopalaczach a mi chodzi o podtrzymujacych i podkreslajacych opalenizne, cos z maslem kakaowym na przyklad.

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Balsamy brązujące właśnie mają na celu podkreślenie i utrzymanie opalenizny. Sama używam jednego i uwierz, że nie staniesz się nagle mulatką Efekt jest bardzo subtelny.

Mademoiselle

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Ale mi chodzi o balsam po opalaniu, nawilzajacy skore i utrwalajacy opalenizne. Ja juz przeszlam przez samoopalacze i balsamy brazujace, to nie jest to czego szukam

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Ja zatem mogę ponownie polecić ten balsam brązujący z Garniera. Ładnie nawilża ciało, więc po opalaniu jak najbardziej się nadaje i z pewnością podtrzyma opaleniznę. Jeśli masz możliwość kupienia go to wypróbuj, bo cena nie jest odstraszająca a może Ci akurat spasuje

Mademoiselle

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

a gdzie można go dostać w Polsce ? bo ja patrzyłam już w Rossmanie i nic ..

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Może poszperaj na Allegro czy w jakichś innych sklepach internetowych? Tak jak wspominałam w moim wątku o balsamach, kupiłam go za granicą, więc nie orientuję się odnośnie jego dostępności w Polsce.
P.S. Jest ponadto bardzo wydajny, przynajmniej w moim przypadku. Już smarowałam się nim wiele razy a z opakowania wiele nie ubyło

Mademoiselle

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Cos juz znalazlam :

Po opalaniu
Nawilżająca Pielęgnacja Po Opalaniu

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzeur to nawilżająca pielęgnacja po opalaniu, przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, utrwalająca opaleniznę.

Zawiera glicerynę i witaminę E. Wzmacnia opaleniznę i ją przedłuża, skutecznie nawilża i wygładza skórę. Dzięki swojej konsystencji jest nietłusty i nie klei się.

http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_produ ... R_SUN_HOME

O cos takiego mi chodzi, albo taki, tylko tej marki u siebie nie kupie:


Dax Cosmetics, Dax Sun, Balsam po opalaniu z wyciągiem z orzecha włoskiego

Balsam po opalaniu z wyciągiem z orzecha włoskiego w naturalny sposób utrwala i pogłębia kolor opalenizny, również uzyskanej w solarium. Dzięki zawartości D-pantenolu daje przyjemne uczucie kojenia oraz delikatnie nawilża skórę. Witamina E neutralizuje wolne rodniki i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Balsam przywraca skórze jędrność i elastyczność. Posiada przyjemny egzotyczny zapach. Preparat przebadany dermatologicznie i fotoalergologicznie.
Nowe, niepowtarzalne opakowania z przyciągającą grafiką. Wygodne zamknięcie typu twist sprawdzające się podczas plażowania.


http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30615

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Jest linia balsamów / mleczek / maseł kakaowych z Ziaji
np. http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki_1/ ... iala_.html
na nim nawet jest napisane, że poprawia koloryt skóry, a zawartość kakao regeneruje i odżywia skórę po kąpieli słonecznej. Jest też masło kakaowe - krem do twarzy z Ziaji poprawiające koloryt skóry, ale jak a moją twarz jest za ciężki i zbyt tłusty.
Dobrego balsamu z drobinkami złota do podkreślenia opalenizny daaaaawno nie miałam, więc ciężko cokolwiek polecać, teraz mam z 4 pory roku i niestety okazał się bublem, słabo nawilża a drobinki złota są prawie niewidoczne. Kiedyś dawno miałam z avonu i był dobry, jednak nie pamiętam już jego nazwy:(

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Może poszperaj na Allegro czy w jakichś innych sklepach internetowych? Tak jak wspominałam w moim wątku o balsamach, kupiłam go za granicą, więc nie orientuję się odnośnie jego dostępności w Polsce.
P.S. Jest ponadto bardzo wydajny, przynajmniej w moim przypadku. Już smarowałam się nim wiele razy a z opakowania wiele nie ubyło

mademoiselle

to pewnie w najbliższym czasie będę szperać po allegro a jeśli nie znajdę, to będę musiała napisać do swoich znajomych z zagranicy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: