Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 724
  • 97
  • 105

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Balsam Soraya wyszczuplająco modelujący... jakoś tak. Ostatnio odkryłam z firmy Verona Olive body serum. Skóra jest świetnie nawilżona i ujędrniona.  

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Kremy nic nie dadzą

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Banki chińskie chyba najszybsze efekty daja

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Z balsamów na cellulit to używałam ujędrniającego mleczka do ciała z serii Spa Azja bielendy, oprócz tego robię regularnie peelingi z kawy i masuję sobie te miejsca gdzie pojawia sie cellulit. I to pomaga, mam ledwo widoczny, w porównaniu z tym co miałam kiedyś

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

obojętnie jaki balsam, chodzi tu o to że wklepując krem masujemy nogi (poświęcamy im trochę czasu) poprawiamy krążenie ...

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Z balsamów na cellulit to używałam ujędrniającego mleczka do ciała z serii Spa Azja bielendy, oprócz tego robię regularnie peelingi z kawy i masuję sobie te miejsca gdzie pojawia sie cellulit. I to pomaga, mam ledwo widoczny, w porównaniu z tym co miałam kiedyś

2015-11-14 00:39:54 autor Patrycja91

O ile dobrze kojarze to bielenda ma wsrod swoich produktow tez peeling ujedrniajacy, ale nie pamietam ktora to byla seria. A to mleczko ma sliczny zapach i tez widze roznice po jego uzyciu :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Evelina ma sporo fajnych balsamów :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Bielenda ma fajną serie Sexy Mama- uzywam wlasnie oliwki w żelu i widze efekty, skora gladsza i jedrniejsza :) Az zaluje ze nie zaczelam stosowac wczesniej jak jeszcze bylo lato- moglabym pochwalic sie piekna skora :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja mam krem taki z Estee Lauder, jest on dość drogi, ale mi pomaga. Oczywiście sam krem nie zdziała cudów, trzeba do tego się ruszać, biegać, ćwiczyć. Jednak po tym kremie mam bardzo jędrną i zadbaną skórkę :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Żaden balsam nie pomoże na cellulit. ,Tylko ćwiczenia i zdrowe odżywianie są w stanie coś zdziałać.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: