Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 610
  • 97
  • 105

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Intensysywny peeling przynajmniej raz na tydzień plus serum Vialise. Najlepszy efekt ze wszystkich kosmetyków jakie stosowałam .Skóra jest gładka, cellulit również się zmniejsza. 

 

Jedyna wada tego serum to dostępność. Nie jest to do kupienia w tradycyjnych sklepach jednak bez probemu można je zamówic przez internet z tego co widziałam. Polecam szukać bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak skutecznym kosmetykiem. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Rzeczywiście warto robić peelingi, ja robię kilka razy w tygodniu peeling z kawy, oprócz tego uzywam skoncentrowanego serum antycellulitowego z serii Slim cellu corrector z bielendy. Efekty widać przy regularnym stosowaniu i nie od razu, ale niedługim czasie zauważyłam że skóra jest bardziej napięta i wygładzona. Zauważyłam też że cellulit się zmniejszył, zobaczymy jaki będzie efekt po dłuższym stosowaniu

2016-06-23 01:15:42 autor Patrycja91

 

Peelingu z kawy jeszcze nie używałam, ale też używam to serum, mam chłodzące, ale staram się również zmienić swoją dietę i częściej odwiedzać siłownię. Ponadto mam specjalny masażer do rozbijania cellulitu i używam go po kazdej wieczornej kąpieli. 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

chyba najlepsze sa cwiczenia, a nie balsamy:P jest cellulit wodny i trzeba z tym walczyc cwiczeniami

przynajmniej ja tak mialam :P

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Z peelingów to albo robić samemu kawowy albo kupić, np. https://e-ziaja.com/pl/cellulit-rozstepy/605-krystaliczny-peeling-cukrowy-zluszczajaco-wygladzajacy-cupuacu-5901887035770.html Ten jest fajny, ładnie pachnie. W sumie kupiłam razem z mleczkiem z tej samej serii, bo one są jakieś opalizujące czy brązujące. W każdym razie jak jestem taka "opalona" to znacznie mniej widać cellulit. A ja się mniej denerwuję i nawet coś "mini" założę :D

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja stosuję zwykły balsam nawilżający Neutrogena, do tego osobno peeling gruboziarnisty ujędrniający kilka razy w tygodniu. Do tego masuję sobie miejsca z cellulitem i ćwiczę regularnie. Ćwiczenia plus zdrowa dieta mogą dużo pomóc na cellulit

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

pij duzo wody !! ja jeszcze staram sie wykonywac peeling i olejować ciało, multifazowy olej z bielendy wystarcza mi na całe wakacje 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Szczerze mówiąc to warto zacząć od diety i wspsomnianych ćwiczeń, a dopiero później stosować kosmetyki i wszystko ze sobą połączyć. Np: na cellulit polecam kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu, kóry dodatkowo ujędrni naszą skórę.

peeling kawowy:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Na cellulit dobrze sprawdził mi się cellu off od floslek

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Na cellulit dobrze sprawdził mi się cellu off od floslek

2017-01-13 00:11:32 autor BeverlyCrusher

 

Też o nim słyszałam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: