Balasmy i olejki do ciała

  • 2015-03-20, o 09:05
  • 131
  • 45 244
  • 91
  • 105

Re: Balasmy i olejki do ciała

Balsamy o lekkiej konsystencji używam rano przed ubraniem się, najczęściej są to bielendowe masełka, które mimo treściwej konsystencji dosyć szybko się wchłaniają. Najbardziej lubię to o zapachu brzoskwini, do którego można też kupić peeling, jednak trudno go dostać.

Olejku używam po kąpieli na noc, ponieważ wchłania się wolniej niż balsam, a na skórze zostaje przyjemna nawilżająca warstewka. Olejek mam też z Bielendy z serii Golden Oils nawilżającej. Bardzo podoba mi się jego zapach.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja akurat olejków nie używam, ale balsami lubię np. z ziaji

Re: Balasmy i olejki do ciała

zuzka87 widze, że tak jak ja lubisz kosmetyki od bielendy, używałaś może argan+makadamia+marula ? polecały mi go panie ostatnio w drogerii jak szukałam czegoś z olejkiem arganowym. Na forach tez przeczytałam pozytywne opiniie, ale sama sie nie zdecydowałam jeszcze

Re: Balasmy i olejki do ciała

Uwielbiam masło do ciała z Bielendy o zapachu wanilii! Ten produkt ma dwa wielkie plusy:1. idealnie nawilża2. przeeeeeepięknie pachnie! Moja skóra po aplikacji pachnie tak, że mam ochoę zjeść samą siebie :D

Re: Balasmy i olejki do ciała

generalnie olejki z bielendy są dobrze nawilżajace, sama stosuję bo mam bardzo wysuszoną skóre po lecie;/ teraz mam z serii Golden Oils

Re: Balasmy i olejki do ciała

Słyszałam coś o suchych olejkach, które nie pozostawiają tłustej warstwy. Jednak wolę balsamy. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Evree- biały intensywnie nawilżający, najlepszy z najlepszych!!! Ciągle macam się po nogach, rękach itp. kiedy się nim wysmaruję

Re: Balasmy i olejki do ciała

musze sobie cos zakupić ale naturalnego

Re: Balasmy i olejki do ciała

Olejek arganowy i balsam mixa

Re: Balasmy i olejki do ciała

zuzka87 widze, że tak jak ja lubisz kosmetyki od bielendy, używałaś może argan+makadamia+marula ? polecały mi go panie ostatnio w drogerii jak szukałam czegoś z olejkiem arganowym. Na forach tez przeczytałam pozytywne opiniie, ale sama sie nie zdecydowałam jeszcze

2015-08-20 21:33:25 autor elizaamak

Używałam kremu korygującego do twarzy z arganem,makadamią i marulą od Bielendy w wersji dla skóry z niedoskonałościami, ale na jesień i zimę go odstawiam, bo skóra potrzebuje wtedy mocniejszego odżywienia i nawilżenia. Muszę poszperać na wizażu i wybrać coś odpowiedniego na chłodniejszą porę roku.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: