Balasmy i olejki do ciała

  • 2015-03-20, o 09:05
  • 131
  • 45 227
  • 91
  • 105

Balasmy i olejki do ciała

hej dziewczyny, chciałam się Was zapytać jakich używacie balsamów i olejków do ciała, biorąc pod uwagę zbliżającą sięwiosnę postanowiłam dołębnie nawilżyć moje ciałko^^ jakich produktów używacie, jakie kochacie? chętnie się dowiem:) ja wczoraj kupiłam w rossmanie olejek golden oil bielendy, po piwerwszym użyciu fajna skóra, zobaczymy jak dalej:)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Cześć! Zwykle używam kremy z Yves Rocher. Szczególnie uwielbiam zapachem dzikich jagód. Doskonałe nawilżają i odżywiają skórę. Przy okazji, mam bardzo suche łokcie, a na wiosnę to eskaluje. Są one hojnie nanoshu krem do rąk. Bardzo lubię masło do ciała z firmy Superdrug.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja jakoś do olejków nie mogę się przekonać ;p Z balsamów używam teraz firmy Skin Love i jest dla mnie super bo szybko się wchłania - co dla mnie jest najważniejsze zaraz obok nawilżania. Nie przeżyłabym jakbym musiała długo czekać na wchłonięcie się balsamu. A z olejkami do ciała jak to jest? Czeka się do wchłonięcia czy spłukuje? Nigdy nie stosowałam i jestem ciekawa ;p 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja za olejkami pod żadną postacią nie przepadam, więc jeśli chodzi o nie to niestety nie mogę się wypowiedzieć :) Ja najczęściej do nawilżania ciała używam Garniera Intensive 7 days :)

Re: Balasmy i olejki do ciała

ja zawsze uzywam balsamu po kąpieli

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja rzadko balsamuje skórę a i tak mam miękką i gładką :)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Jakoś nie mogę się przekonać do balsamów i wgl ich nie używam ;p

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja bardzo lubie balsamy pod prysznic. Oszczędzają mnóstwo czasu ;-)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja akurat używam olejków arganowych i kokosowych do skóry, bo te żele pod prysznic strasznie wysuszają skórę SLSami.

Trochę wkurza czekanie, aż się wszystko wchłonie, no ale chyba tak jest dla skóry zdrowiej. (whew)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja bardzo lubię produkty do ciała z yves rocher :)

Re: Balasmy i olejki do ciała

z Dove i Nivea:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: