Balasmy i olejki do ciała

  • 2015-03-20, o 09:05
  • 131
  • 45 218
  • 91
  • 105

Re: Balasmy i olejki do ciała

Czasem oliwka dla dzieci, ale nie Johnsons tylko polska Bambino. Gdy zależy mi na olejku/oliwce, która ma mocniejszy i nie "dziecięcy" zapach, wtedy kupuję kokosowy olejek do ciała od Bielendy, bo uwielbiam zapach kokosa. Ten olejek ma przewagę nad tymi dziecięcymi, że ma atomizer (spray), jest więc prostszy w aplikacji. Ciekawe czemu niemowlęce produkty tego nie mają?

Re: Balasmy i olejki do ciała

Lubie olej kokosowy:)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Lubie olej kokosowy:)

2016-10-15 22:43:18 autor andyk

Ja tak samo;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Fajne balsamy ma oeparol, ostatnio miałam ich masło do ciała i super mi się sprawdziło, chyba było z serii essence, takie mocniej nawilżające, spodobało mi się to że nie było takiej tłustej warstwy po posmarowaniu się, tylko po prostu skóra była odżywiona i miękka

Re: Balasmy i olejki do ciała

olej kokosowy:)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Olej kokosowy, nivea

Re: Balasmy i olejki do ciała

Olej kokosowy, nivea

2016-10-22 19:00:42 autor moniuszko

Moi ulubieńcy :)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja też lubię olej kokosowy, dobzre nawilża skórę. Teraz np mam fajny olejek w sprayu z bielendy, z serii tropikalne olejki. Łatwo się go nakłada, efekt długo się trzyma i do tego skóra ładnie pachnie, z reguły psikam nim ciało rano, a naw wieczór używam jeszcze jakiegoś balsamu/ masła.

Re: Balasmy i olejki do ciała

najbardziej lubię olej kokosowy. lubie go używać na koncówki włosów ale też do ciała

Re: Balasmy i olejki do ciała

Czasem oliwka dla dzieci, ale nie Johnsons tylko polska Bambino. Gdy zależy mi na olejku/oliwce, która ma mocniejszy i nie "dziecięcy" zapach, wtedy kupuję kokosowy olejek do ciała od Bielendy, bo uwielbiam zapach kokosa. Ten olejek ma przewagę nad tymi dziecięcymi, że ma atomizer (spray), jest więc prostszy w aplikacji. Ciekawe czemu niemowlęce produkty tego nie mają?

2016-10-15 21:01:14 autor zuzka87

 

Jakbym czytała siebie:)))
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: