domowe sposoby na piękne włosy

  • 2012-02-07, o 15:28
  • 80
  • 62 815
  • 22
  • 70

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Robiłam kiedyś płukankę piwną i efekt był przekraczający moje oczekiwanie. Niestety zapach włosów po niej raczej mnie nie motywuje do regularnego stosowania

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Kobiety kochane co zrobić żebym miał gęste włosy?
Podkreślę, że jestem facetem.

Re: domowe sposoby na piękne włosy

ODŻYWKA ISANA,czerwona mi dopomomaga nawilżyć moje długie,krecone i suche włosy polecam do spłukiwania ,czerwona nakretka
Isanahair colorglanz spulung.tania i dobra
rewelacja

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Produkty mleczne

Kosmetyki do stylizacji włosów często je niszczą. Włosy stają się przesuszone i pozbawione blasku. Najlepszym lekarstwem będą dla nich produkty mleczne, takie jak śmietana, czy jogurt. Kwas mlekowy dobrze i delikatnie oczyszcza włosy, natomiast tłuszcz zawarty w mleku nawilża.

Do przygotowania:

Pół szklanki kwaśnej śmietany lub jogurtu nałóż na wilgotne włosy i pozostaw na 20 minut. Następnie zmyj je najpierw ciepłą, potem zimną wodą, a na końcu umyj szamponem. Maski mleczne stosuj co 2 tygodnie.

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Ja stosuje domowe maseczki do włosów z olejem, olejkiem rycynowym i jajkiem

[size="1"][url=https://gnum.pl]tanie domeny[/url] w Gnum.pl[/size]

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Polecam olej kokosy i tak jak wspominała aga_907 maseczki na bazie produktów mlecznych. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: domowe sposoby na piękne włosy

U mnie najlepiej sprawdza się sok z cytryny, odpowiednio rozcienczony z wodą - proporcje są różne, w zależności, jak mi się naleje;) Dzięki temu włosy stają się bardziej błyszczące.

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Muszę spróbować tego specyfiku :) 

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Ja stawiam na płukanki z sokiem z cytryny, tylko trzeba uważać, bo trochę rozjaśniają włosy. Chyba że ktoś chce osiągnąć właśnie taki efekt:)

Jeśli o mnie chodzi to raczej nie stosuję takich metod jak wyżej. Kiedy wypadały mi włosy postawiłam na suplementację i zażywałam Jacobson's Hair. To niebywałe jak włosy się regenerują i to w tempie expresowym :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: