domowe sposoby na piękne włosy

  • 2012-02-07, o 15:28
  • 80
  • 62 799
  • 22
  • 70

Re: domowe sposoby na piękne włosy

ja pije pokrzywę i zauważyłam znaczną poprawę.Włosy mniej wypadają.

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Zwykle po prostu olejkuję włosy, a od niedawna staram się robić wiecej dobrego Niedawno wypróbowałam laminowanie. Zaczęłam stosować płukanki z octu jabłkowego. Dzisiaj wymyśliłam maseczkę na włosy. Może to nic nowego i już ktoś tak robił.
W skrócie wygladało to tak: ugotowałam dwie saszetki kory dębu w niewielkiej ilości wody (pół małego metalowego kubka), dodałam dwie łyżki siemienia lnianego i około dwie łyżeczki fusów po kawie z ekspresu. Wszystko się chwilke pogotowało, później przecedziłam to przez drobne sitko. Dodałam łyżeczke olejku rycynowego. Otrzymałam taki pachnący glucik Maseczke trzymałam na wlosach godzinę i zmyłam szamponem BAN. Włosy pachniały mi piernikiem. Okazało się, że w mojej mieszance był też cynamon. Mąż dzisiaj robił sobie kawę z cynamonem, a ja skorzystałam właśnie z tych swieżych fusów Jestem zadowolona z efektu. Blask i jakby odświeżony kolor

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Jeśli chodzi o domowe sposoby w pielęgnacji włosów, kiedyś się w to bawiłam.... Niestety wszystkie te "naturalności" nie działają od razu i często potrzeba dużo czasu, aby zobaczyć efekt. Ja niestety do osób cierpliwych nie należę i jeśli coś po pierwszym użyciu nie przynosi naocznych efektów, uznaję, że nie działa (choć staram się z tym walczyć ;]) Z "niedomowych" sposobów polecam maseczkę L\'biotica-WAX do włosów farbowanych- super wpływa na włosy i co dla mnie ważne- efekt widać i czuć od razu Zamówiłam sobie na allegro kosmetyk do olejowania włosów i zacznę olejować, bo coraz więcej kobiet się tym sposobem zachwyca- pewnie nie bez powodów

Re: domowe sposoby na piękne włosy

polecam sok z cytryny przy ostatnim płukaniu albo na pewno każda z was kojarzy babciny sposób ocet z wodą jako płukanka a słyszałyście coś o laminowaniu włosów?

Re: domowe sposoby na piękne włosy

No pewnie. Pod wpływem temperatury białko szybko się ścina i jest taki o klops. Ja używam samego żółtka, ale chyba wrócę do całego, bo wtedy miałam włosy w lepszej kondycji - mam wrażenie, że wolniej się przetłuszczały i były bardziej miękkie. Generalnie taką olejowo - jajeczną odżywkę zawszę zmywam szamponem i spłukuję letnią wodą całośc, a później zimną wodą same włosy bez skalpu.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Ponoc rewelacyjny jest rosyjski olejek lopianowy

Cudo za grosze - rosyjski olej łopianowy z jojobą i kiełkami pszenicy:

http://siempre-la-belleza.blogspot.nl/2 ... owy-z.html

Czytam same pozytywne opinie. Ja szukam czegos dla mamy ale postanowilam jednak wyslac ja do gabinetu trychologii, niech sie nia fachowcy zajma bo mama ma powazne problemy, wlosy sa mocno przerzedzone i wypadaja.

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Też używam jaśminowego i żadnych efektów nie widzę

http://lifeandpassion88.blogspot.com/ Zapraszam

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Na piwo bardzo dobrze włosy się zakręcą, tzn. przed nakręceniem np na wałek maczamy wacik w piwie, przecieramy włosy i zawijamy.Zapachu piwa nie czuć i włosy mają połysk.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Jak narazie stwierdzam, że na moje włoski najlepiej działa całe jajko

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Ja nie wypróbowałam jeszcze wszystkich tych maseczek i sposobów. U mnie na pewno działa olejek rycynowy.

sprawdź jakie są, a jakie nie są restauracje w warszawie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: