domowe sposoby na piękne włosy

  • 2012-02-07, o 15:28
  • 80
  • 62 802
  • 22
  • 70

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Moim zdaniem wytwór z kokosa jest swietny na włosy

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Kokos jest świetny ale nie na wszystkie włosy, u niektórych (np u mnie) może powodować tzw puch

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: domowe sposoby na piękne włosy

raz w tygodniu robię maseczkę z jajka i soku cytryny pomieszanego z odrobiną maski biovax do włosów zniszczonych - zawsze działa

Re: domowe sposoby na piękne włosy

robi dokładnie taka sama maseczkę:) dodaje jeszcze biostymine na wzmocnienie włosów- kosztuje niewiele a też działa wspaniale:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Myjemy włosy żółtkiem. Przepis: Zmieszaj 2 żółtka i kieliszek rumu. Teraz trzeba wmasować połowę papki na wilgotne włosy. Po 5 minutach spłukujemy włosy i znów nakładamy żółtko. Po kilku minutach powtarzamy płukanie.

Czy próbowaliście kiedyś rozjaśnić włosy blond? Najlepszy do tego jest korzeń rabarbaru . 0,25 l wody zalać garść korzenia rabarbaru (można kupić go w sklepach zielarskich i aptekach), odstawić do naciągnięcia, a następnie przecedzić. Otrzymanym płynem płuczemy włosy.

Re: domowe sposoby na piękne włosy

no właśnie o tym żółtku słyszałam, ale czy to naprawdę pomaga?

Musicie to zobaczyć, to ciekawe salon fryzjerski zielona góra !

Re: domowe sposoby na piękne włosy

robi dokładnie taka sama maseczkę:) dodaje jeszcze biostymine na wzmocnienie włosów- kosztuje niewiele a też działa wspaniale:)

picjafly

Kupię w aptece? Co ona daje?

Re: domowe sposoby na piękne włosy

robi dokładnie taka sama maseczkę:) dodaje jeszcze biostymine na wzmocnienie włosów- kosztuje niewiele a też działa wspaniale:)

picjafly

Kupię w aptece? Co ona daje?

wzmacnia włosy.

Re: domowe sposoby na piękne włosy

dobre te domowe sposoby na włosy. Chyba wypróbuję.

Re: domowe sposoby na piękne włosy

Pokrzywa podobno najlpesza na włosy, nie tylko jako płukanki, ale też jako napar pity zamiast herbaty.

Szeryl

Zgadzam się kiedyś robiłam sobie takie herbatki, można jeszcze robić domowe sposoby z oliwą z oliwek i do tego trochę czosnku, czytałam na lysyproblem.pl jest wiele porad jak zmniejszyć wypadanie włosów i poprawić wygląd swoich włosów.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: