tangle teezer

  • 2012-04-01, o 19:51
  • 71
  • 26 217
  • 42
  • 52

Re: tangle teezer

można je znaleźć także w Rossmannie i Avon ma ją w swojej ofecie

Re: tangle teezer

juz od dawna o nim myślałam

Dobre szczotki są W większości drogerii

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

używam tej szczotki od dawna i nie zamienię na żadną inną :)

Re: tangle teezer

a mi za każdym razem jak przymierzam się do jej zakupu to zawsze jest szkoda tyle pieniędzy, bo kurdę jednak to drogo jak za szczotkę ;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: tangle teezer

a mi za każdym razem jak przymierzam się do jej zakupu to zawsze jest szkoda tyle pieniędzy, bo kurdę jednak to drogo jak za szczotkę ;/

2015-10-29 16:16:42 autor klaudusia0807

Ja mam ją już ponad rok i wygląda praktycznie jak nowa. Myślę, że spokojnie posłuży mi jeszcze długi czas, więc rozkładając 40 zł, a teraz można ją dostać nawet za 30 zł to bardzo dobra inwestycja.

Ja się z nią do końca nie polubiłam. Wcale nie rozczesuje tak idealnie długich, splątanych włosów.

Re: tangle teezer

Mój święty gral do rozczesywania. Przy cienkich włosach w mega ilości to totalny must have. zaraziłam nim rodzinę. 

Re: tangle teezer

Najlepsza szczotka. Nie łamie ani nie ciągnie włosów. Nie trzeba używać odżywek, świetnie się nią rozczesuje kołtuny  (szczególnie u dzieci). Ja swoją kupiłam w rossmanie za 39zł :)

Re: tangle teezer

Zawsze bylam sceptycznie nastawiona do TT, ale po tylu dobrych opiniach zaczynam zastanawiac się nad zakupem, co prawda nie mam dlugich wlosów bo troche za brode, ale podobno swietnie wykonuje się nia masaz głowy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: