tangle teezer

  • 2012-04-01, o 19:51
  • 71
  • 26 212
  • 42
  • 52

tangle teezer

co o nim sądzicie? i czy są dostępne w sklepach? bo na razie nigdzie nie widziałam poza allegro.

Re: tangle teezer

posiadam tą szczotke od roku i jest w polsce jego lepszy odpowiednik który moża zamówić ze stron fryzjerskich i mówi o nim na YT rockglamprinces w tej samej cenie co tangle teezer
Myśle że jest to bardzo fajna szczotka która naprawde ułatwia życie włosom splątanym itp
Ja mam włosy bląd i troszke się plącza i grzebieniem ich bym nie rozczesała bo bym je powyrywała z głowy ..... i jak przypomne sobie tą zabawe z rozczesywaniem ich grzebieniem to nigdy w życiu ......ciesze się że posiadam tą szczotke i nie zamienie jej na grzebień ....
właśnie sobie uświadomiłam że, od ponad roku nie czesałam włosow grzebieniem oprócz tego że, wczesuje odżywke już nałożona na włosy

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: tangle teezer

Mam Tangle Teezer w wersji Orginal i bardzo sie z nią polubiłam. Od kiedy ją mam (ponad rok, kupiona na promocji za 25zł), nie używałam innej szczotki, chyba ze w awaryjnej sytuacji, kiedy nie miałam czasu jej szukać a tylko grzebień był pod ręką. O wiele łatwiej rozczesuje się nią włosy, nawet splątane kosmytki, nie wyrywa włosów ale ładnie je przeczesuje. Jest bardzo delikatna w stosunku do innych szczotek. Bardzo fajnie rozczesuje też mokre włosy, nie ciągnie ich :) Teraz mam zamiar kupić kompakt Tangle Teezer (najbardziej podoba mi się wersja owieczkowa), bo czasem jak gdzieś jadę to żal mi wrzucać Orginal do torebki.. bo ząbki bardzo się wyginają, a jeśli później fundusze pozwolą to i wersję Salon Elitte... ponoć każda z tych trzech szczotek jest inna :)

Re: tangle teezer

ja mam zamiar zakupić ale jeszcze niewiem którą wersje bo czytałam ze jest różnica pomiędzy oryginalną wersją a elite .któras dziewczyna na blogu napisała że są dostępne w rossmanie od  jakiegos czasu wiec chyba sie przejde w najblizszym czasie do sklepu i sprawdze czy rzeczywiście tam są .

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tangle teezer

Ja mam wersje Elitte i uwielbiam ją! W życiu nie miałam lepszej szczotki. Ładnie rozczesuje włosy, czuć kiedy trafia na kołtuny, ale wcale nie ciągnie włosów. Stacjonarnie jest dostępna w Hebe. Nigdzie indziej jej nie widziałam, ale zakładam, że niedługo będzie już w każdej drogerii. Wiem, że w Biedronce były kiedys dostępne podróby, ale były beznadziejne. 

Re: tangle teezer

Są w Rossmannie, wiedziałam je ostatnio ale jeśli chodzi o ich cenę to bardziej opłaca się czasem kupić przez internet :)

Re: tangle teezer

W HEBE sa, ale tutaj w sklepie internetowym tez, zastanawiam sie nad zakupem wersji kompaktowej w zlotym kol

Re: tangle teezer

Ja posiadam wersję Elite i jestem z niej bardzo zadowolona. Dla mnie ta wersje jest najlepsza, bo świetnie trzyma się ją w dłoni. Ogólnie lubię te szczotki za to, że w łatwy sposób można utrzymać je w czystości. Mój Tanglee Teezer w sierpniu będzie miał rok, a nadal wygląda jak nowy.

 

Re: tangle teezer

juz od dawna mysle intensywnie nad jego zakupem ale jeszcze niewiem która wersja jest najlepsza

Re: tangle teezer

Mam Tangle Teezer Original i uważam, że jest świetna. Co prawda wyrywa włosy, ale nie w takim stopniu jak robią to inne szczotki. Mam wrażenie, że odkąd ją używam mam zdrowsze włosy. Posiadam również gumki do włosów z tej firmy i też jestem z nich zadowolona. Nie ciągną tak wsłosów, ale też często zjeżdżają :( 

Są dostępne w Hebe, kosztują około 35 zł. A codzień używam szczotki Z włosia, Ale miałam okazję przetestować TT. Moim zdaniem włosie O niebo lepsze
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: