ściąganie sztucznych rzęs

  • 2011-01-19, o 21:29
  • 78
  • 133 697
  • 46
  • 61

ściąganie sztucznych rzęs

Witam wszystkich
Czy ktoś wie jak się ściąga sztuczne rzęsy? Wszędzie są instrukcje jak je aplikować, ale jak dobrze ściągnąć, bez uszkodzeń to bardzo mało jest takich artykułów. Może Ladymakeup coś na ten temat by powiedziała lub napisała . Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Pozdrawiam

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Ostatnio też szukałam informacji bo również się nad tym zastanawiałam i znalazłam taki również blog z radami i jest tam powiedziane ze tak naprawde sztuczne rzesy mozna usunąć jedną metodą czyli obojętnie czy to są kępki czy rzęsy w całości ale jedynie pociągnięcie od zewnętrznej strony i mocne pociągnięcie i jeżeli nie były malowane po aplikacji to można je schować do pudełka i znow użyć. źródło http://blogmakijaz.pl/sztuczne-rzesy.html
Mam nadzieje że pomogłam

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Dziękuję za filmik. Obejrzałam i muszę powiedzieć, że takie ściąganie rzęs musi być bardzo bolesne; z tym, że słyszałam o istnieniu płynów do ściągania, czy stosuje się do tego środki do demakijażu. Tylko nie wiem które jakie i jak to się robi

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Przepraszam Basiu, że dopiero odpisuję;/ Najlepszą metodą na ściąganie sztucznych rzęs jest po prostu przyłożenie do oka wacika nasączonego mleczkiem czy też innym płynem, do demakijażu - można w zasadzie użyć 2 wacików - jeden podkładamy pod dolne rzęsy, drugi na górne rzęs, lekko dociskamy waciki, odczekujemy z 2 minutki 9zależy od płynu) i gotowe sztuczne rzęsy same powinny zejść a jak nie to lekko je pociągnąć

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Dziękuje za odpowiedź. Nie sądziłam, że wystarczy zwykły płyn czy mleczko do demakijażu codziennego. Trzeba kiedyś to wypróbować.

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Dokładnie tak jak Monika radzi:)
Nigdy nie zdecydowałabym sie na jakies drastyczne ruchy a jak pomysle o takim szarpnieciu to az gesiej skórki dostaje. Szkoda naszych pieknych rzęs! Wystarszy je lekkodocisnac wacikiem a klej puści

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Ja kupiłam sztuczne rzęsy na walentynki. Przykleiłam je dwa razy, dzień przed tak na próbe i na randkę z mężulkiem. Nie prędko to powtórze, ponieważ cały czas je czułam i oczy mi troszkę łzawiły. Przyklejałam je chyba z pół godziny, bo albo krzywo przyłożyłam, albo nie chciały się przykleić to w jednym końciku to znowu w drugim. Później jednak trzymały się do końca dnia.
Zeszły bez problemu, jak przytrzymałm na zamknietym oku wacik z mleczkiem do demakijażu.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Ja podobne jak Monika ściągam rzęsy za pomocą mleczka. Jak je pomaluje tuszem i wszystkie nie zejdą to woda je zmyje a i tak są do wyrzucena. A jeśli nie tuszowałam ich i jednak jakieś jeszcze zostaną to delikatnie pociągam i już są zdjęte (po użyciu mleczka nie jest to bolesne)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Witam was dziewczny.Jestem tu nowa i mam nadzieje ze przjmiecie mnie tu na forum.Widze ze piszecie o sztucznych rzesach a mnie ten temat bardzo interesuje,gdyz sama sie zastanawiam czy sobie takich sztucznych nie zrobic.Mozecie mi napisac jak wyglada oko z takimi rzesami czy wyglada to bardzo sztucznie i jak to jest z dlugoscia czy mozna sobie wybrac aby nie przesadzic oraz czy wmaga to jakiejs specjalnej pielegnacji.Na ile takie rzesy sie naklada bo domyslam sie ze trzeba co jakis czas poprawiac jak z paznokciami(tak mi sie wydaje).Jak widzicie w tym temacie jestem zielona bede wdzieczna za kazda odpowiedz.Pozdrawiam

Re: ściąganie sztucznych rzęs

I my ciebie witamy, miło że do nas dołączyłać:) Wydaje mi się że pytasz o zagęszczane rzęs metodą 1:1, a my pisałyśmy tutaj o zwykłaych rzęsaxh jednodniowych:) Za dużo ci nie powiem bo sama wiem o niej tyle o ile. Inne dziewczyny może mają większą wiedze na ten temat.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: ściąganie sztucznych rzęs

Nie wiem nie bardzo sie znam na tym.Moja znajoma niebawem bedzie zajmowac sie robieniem sztucznych rzes i pomyslalam ze jest byc moze okazja by sobie takie zrobic.Jednak wole sie najpierw dowiedziec jak to jest czy warto wydawac kase.Jak narzie kolezanka sama sie uczy wiec wole zapytac doswiadczonych osob.No nic moze znajdzie sie jakas ochotnicza z informacja.Dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: