re; znacie może makijaz postarzajacy ??

  • 2012-01-27, o 21:50
  • 52
  • 16 584
  • 33
  • 46

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

dziewczyny mają rację. ehh ile ja bym dała żeby mieć znów 18 Zresztą mam wrażenie, że dzisiejsze młode dziewczyny jakoś szybciej dojrzewają i wyglądają poważnie jak na swój wiek. Każdy makijaż może nie postarza, ale dodaje powagi i trochę bardziej dojrzałego wyglądu. Dziś, na ulicy ciężko poznać czy dziewczyna ma 15,czy też np. 19 lat.

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Po przeczytaniu waszych opini przyznaje ze macie racje
no fajnie na sratość wyglądać kilka lat młodziej
dziękuje wszystkim za rady i miłe słowa

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

dziewczyny mają rację. ehh ile ja bym dała żeby mieć znów 18 Zresztą mam wrażenie, że dzisiejsze młode dziewczyny jakoś szybciej dojrzewają i wyglądają poważnie jak na swój wiek. Każdy makijaż może nie postarza, ale dodaje powagi i trochę bardziej dojrzałego wyglądu. Dziś, na ulicy ciężko poznać czy dziewczyna ma 15,czy też np. 19 lat.

karoligrz

dokładnie karoli.za moich czasów,dziewczyny jakos wygladaly na swoj wiek ,teraz to normalnie masakra..idzie taka gimnazjalistka ,i gdyby nie fakt ,ze wychodzila akurat ze szkoly, to bym powiedziala ze jakas 20-paro latka idzie..w duzej częsci na pewno to wina makijazu,(pamietam ,że duzo dziewczyn tych gimnazjalnych miala zle dobrany podkład-->>to co zapamietalam ,to za bardzo pomaranczowe na twarzy i szyja blada jak sciana ,aczkolwiek tez mam wrazenie ze ta dzisiejsza mlodziez SZYBKO dojrzewa..hmmm.. ja patrze na swoje zdjecia ,jak mialam te 15,16 lat i smiac mi sie chce.. ..co do makijazu postarzającego ,to kazdy ciemniejszy podkład o jakies 2,3 tony skutecznie postarza,nawet o kilka lat..wystarczy popatrzec na dziewczyny ,które przesadziły z solarium...

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

zgadzam się

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Ja ponoć ciągle wyglądam na 15 i wcale mi to nie przeszkadza :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Ale po co się postarzać w ogóle? Jesteś nastolatką i wyglądasz jak nastolatka. To chyba dobrze? Ja mam 20 lat, wyglądam na jakieś 16 i szczerze mówiąc nic w tym złego. Z resztą, powiedzmy sobie szczerze, 18 lat to wcale jeszcze nie jest wiek, kiedy powinno się wyglądać dojżale. :P

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

młody wygląd nie zawsze jest błogosławieństwem, problem zaczyna się nie wtedy kiedy wyglądasz młodo, a dziecinnie, aseksualnie i infantylnie np. asia jabłczyńska, to żadna frajda być wiecznym dzieckiem, nie kobietą 

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Ja po zmyciu makijażu wyglądam ponad 10 lat mniej. I jak mi ktoś powie że wyglądam na 23 lata, to nie robię tragedii. To jest wręcz aż zabawne słyszeć t na ile ktoś wygląda w czyichś oczach. Ciesz się, że cię nie postarzają. Bo i coś takiego słyszałam. Ale to chyba normalne w młodziutkim wieku. Zawsze chce się być starszym. Za to za parenaście lat jak cię ktoś niechcący postarzy........... to już tak miło nie jest.

A to, że niektóre osoby wyglądają młodziej mimo dużo większego wieku wynika czasem z określonych rysów twarzy. Po prostu wyglądają młodo, bo mają taki tyhp urody.  

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

ale nie zawsze jest to ok, ja też cieszę się, że wyglądam młodziej, ale nie dziecinnie

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

nie powinno się dodawać makijażem lat. Wygląda to bardzo nienaturalnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: