re; znacie może makijaz postarzajacy ??

  • 2012-01-27, o 21:50
  • 52
  • 16 561
  • 33
  • 46

re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Czesć wszystkim nazywam sie ania mam 17 lat ale juz w tym roku 18
mam pewien problem moi znajomi i otaczający mnie ludzie dawaja mi wiele mniej lat czy znacie może jakiś makijaż który dodał by mi kilka lat więcej ????;p
z góry dziękuje za porady

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Powinnaś się cieszyć Osiemnastka stuknie, a potem to leci jak z górki i tylko marzy się żeby jeszcze te zmarszczki nie wychodzily i żeby wygladać młodziej. Myśle, że każdy mocniejszy makijaż sprawi, że będziesz wygladać dojrzalej. Ja tam jednak wolałabym wyglądać ...- tryskać młodością

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Ja mam prawie 20 lat i ludzie też biorą mnie za dużo młodszą z tym że mnie to cieszy i wychodzę z założenia że na "starość" też będę wyglądać młodziej

http://alleyecolors.cba.pl/ - ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

ja mam 23 a w sklepie ciągle pytają mnie o dowód Już nigdy nie będziesz wyglądać tak młodo jak teraz, więc nie ma sensu się postarzać. Po co masz wyglądać jak cała reszta starych malutkich 18-tek, młody, świeży wygląd to Twój atut więc go wykorzystuj.

Gdy ciało i dusza krwawią, serce szuka ukojenia...

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Tzn mi się wydaje że na tym zdjęciu co masz na avatarze wcale nie wyglądasz na młodszą niż jesteś. Ja też mam 18 lat i w porównaniu do moich koleżanek nie wyglądam na tyle ale mi to nie przeszkadza. Tłumaczę sobie, że dłużej będę młoda xD

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Też bym powiedziała jak koleżanka wyżej.Ja mam 20 lat też mi mówią znajomi że wyglądam młodziej(ja jestem innego zdania ) więc się pocieszam że na starość będę wyglądać młodziej przynajmiej w oczach innych;)

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Też mam 20 lat, a w ogóle nie wyglądam. I nie chodzi tu głównie o jakąś dziewczęcą urodę, co o fakt, że mam poważne problemy z wagą przez co nie wyglądam na swój wiek:( W pracy podszedł ostatnio do mnie jakiś facet i zapytał, czy dzieci też tu zatrudniają, masakra ;P
Kiedyś też chciałam postarzeć się na siłę makijażem, ale, gdy pomalowałam się intensywniej, wyglądałam wręcz komicznie Doszłam do wniosku, że nie będę się na siłę postarzać. Wolę wyglądać świeżo i naturalnie Uznałam to za swój atut i dzięki temu jestem "inna", wyjątkowa ;P I komu to się podoba, to się podoba, reszta mnie nie interesuje ;P

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Mnie się zawsze wydaje, że ciemniejszy kolor szminki dodaje trochę powagi i lat Ale na pewno nie każda dziewczyna dobrze czuje się z mocno podkreślonymi ustami.

Mademoiselle

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

salupa- mysle, że troszkę przesadzasz...na zdjęciu z avatara wyglądasz na niezła dwudzietke czwórkę;) nie ma co sie postarzać, ja też wyglądam młodo i to tylko zaleta:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

Dokładnie zgadzam się z dziewczynami na awatarze wyglądasz bardzo kobieco, a jeśli znajomi odejmują Ci lat to po co się postarzać ?! Dziewczyno ciesz się młodością, mi w tym roku stuknie mi nieco więcej (he he) i wcale bym się nie obraziła gdyby ktoś przypisał mi 18.

Re: re; znacie może makijaz postarzajacy ??

dziewczyno! litości. makijaż postarzający w Twoim wieku?! powinnaś się cieszyć, że wyglądasz na mniej niż masz. Skończysz 18 lat lat i sama nie będziesz wiedzieć kiedy będziesz po 20 ... a potem - o kurczę! 30 już? - kiedy to minęło. A leci szybciej niż Ci się zdaje. Dla mnie moja 18stka to odległa przeszłość, może nie w samych latach już liczonych, ale tak w rytmie biologicznym. Człowiek wstaje codziennie, uczelnia, wraca do domu, nauka, krótka drzemka i tak na okrągło. A szkoła średnia to sielanka, gdzie miało się czas obejrzeć na bieżąco serial . Aaaa i chciałabym mieć tamtą cerę z tamtych lat <3 . Więc nie postarzaj się na siłę makijażem, który w dużej ilości się nie wygląda estetycznie i w efekcie bd umalowana prawie jak na halloween

Schrödinger Cat <3http://areyoudeadoralive.wordpress.com
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: