paletki chocolate

  • 2016-01-13, o 10:40
  • 24
  • 7 223
  • 16
  • 18

paletki chocolate

Lepiej kupić jedna paletke chocolate z sephory za 180 zł czy 5 paletek chocolate REVOLUTION za 200 zł ( 40 zł jedna)?

Re: paletki chocolate

to zalezy jakie kolory z paletek Ci odpowiadają

Re: paletki chocolate

moim zdaniem to przesada posiadac tyle paletek jesli nie jest sie wizazystka;/

Re: paletki chocolate

a dlaczego chcesz koniecznie wydac ok 200 zł na cienie?

Re: paletki chocolate

jeżeli potrzebujesz ich tylko dla własnego użytku to najlepiej kupić 1 paletkę MAKEUP REVOLUTION, zobaczyć czy będzie Ci odpowiadała i jeśli nie to dopiero wtedy kupić too faced ;)

Re: paletki chocolate

ale az tyle paletek potrzebujesz? ??

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: paletki chocolate

ja wychodze z założenia, że lepiej miec jedna czy dwie a porządne , ktore bede uzywac

Re: paletki chocolate

ja wychodze z założenia, że lepiej miec jedna czy dwie a porządne , ktore bede uzywac

2016-01-13 12:03:44 autor cocorose

dokladnie, zgadzam sie, lepiej zainwestowac w jedna a porzadna np palete naked

Re: paletki chocolate

jak duzo 

Re: paletki chocolate

Mam 3 paletki MUR Naked, Death By i I Heart Chocolate, szczerze polecam Naked i Death By Chocolate - mają świetną pigmentację, kosnsytencję, cudownie się blendują.  I Heart bardzo odstaje od swoich sióstr,cienie się osypują, pigmentacja niektórych jest trochę słabsza niż w przypadku dwóch pozostałych, chociaż na bazie wyglądają pięknie (używam Zoeva-pearl base). Nie wiem na jakiej podstawie dziewczyny oceniają pożądność paletek z górych i niższych półek, chyba na podstawie ceny ;) Jeżeli szukasz bardzo dobrych cieni to polecam Ci te dwie z MUR i oczywiście palety Zoeva (Cocoa Blend, Smoky, Rose Golden)

Re: paletki chocolate

Włąśnie jestem ciekawa tych cieni Zoevy. A co do MUR to polecam Death by chocolate.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: