paletki chocolate

  • 2016-01-13, o 10:40
  • 24
  • 7 211
  • 16
  • 18

ja osobiście wolę sleek-a

Re: paletki chocolate

podobaja mi się paletki Zoeva

Re: paletki chocolate

Zależy od kolorów, jak chcesz zainwestować tyle pieniędzy poszukała bym innych ciekawych palet mieszczących się w tej kwocie np. sleek, zoeva

lepiej jedną

Re: paletki chocolate

ja osobiście wolę sleek-a
2016-01-15 21:29:22 autor moco

marzy mi się paletka z tej firmy 

Są piękne

Re: paletki chocolate

Według mnie lepiej kupić tyle, ile potrzeba ci w tym momencie - jeśli wiesz, że będziesz używać 1, góra 2 na co dzień, po co kupować 5, jak można zawsze dokupić je później lub w tym czasie zmienią się twoje upodobania i nie będziesz miała wyrzutów, by kupić coś innego? Ja bym postawiła na 2 (zamiast pięciu od razu) MUR zamiast 1 Sephory, bo będę mieć większą różnorodność, a jakościowo MUR jest bardzo dobrą marką. Zobaczysz po 2 paletkach, jak pracuje ci się z MUR i czy warto kupować kolejne, czy może lepiej uzbierać resztę kasy i jednak kupić Sephorę.

Jeśli jesteś wizażystką, pewnie brałabym tak czy siak MUR, bo będzie większa różnorodność, jeśli to jedna z twoich pierwszych paletek.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: paletki chocolate

I te i te są piękne... Nie wiem jak Ci się bardziej opłaci... Ale jeśli kuoisz 5 paletek a będziesz używać jednej czy dwóch to pieniądze będą wyrzucone w bloto

Re: paletki chocolate

Nie miałam;:*

Re: paletki chocolate

Sądzę, że najlepiej jest kupić taką liczbę cieni do powiek, jaka jest nam potrzeba i jaką jesteśmy faktycznie w stanie zużyć. Chyba, że te paletki będą wykorzystywane zawodowo do makijażu i zużycie będzie dość duże... wtedy wybrałabym MUR, ponieważ gama kolorystyczna będzie większa a to stworzy wiele możliwości w makijażu.

Jana
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: