Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

Fora:

Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

• 2011-07-11, o 19:42
  • 67
  • 30 785
  • 38
  • 54

krem z serii pharmaceris n

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Ja też miałam kiedyś problemy z naczynkami. Potem pojawiło sie trochę żylaków, opuchlizna na nogach, skurcze łydek. Lekarz wprowadził mi jakieś tabletki i nakazał zakupić jakieś pończochy uciskowe. Wybrałam venoflex kokoon https://venoflex.pl/produkt/ponczochy-damskie-kokoon/ bo posiadają miękką mikrofibrę i płaskie szwy przy palcach co poprawia komfort noszenia a do tego są półtransparentne i antybakteryjne. Czuję się w nich o niebo lepiej i moje nogi są mi za nie wdzięczne bez wątpienia.

Chyba do kosmetyczka iść najlepiej

Mam ten sam problem, cera wyrażnie naczynkowa.

Na twarz używam kremów dla cery naczynkowej. Byłam też na zabiegu zamykania naczyń laserem - z czego efektów jestem bardzo zadowolona. 

Na nogach równiez mam, ostatnio byłam na skleroterapii. Lekarz zalecił mi branie diosminy i ponczochy uioskowe   - na stałe. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Czy można zabieg zamykania naczynek robić w porze letniej czy jest to przeciwwskazaniem?
K.K.

Moja cera naczynkowa zawsze była moją zmorą. Gdy dowiedziałam się o możliwości pozbycia problemu nieinwazyjną metodą, moja radość nie znała granic. Pomoc uzyskałam w  Klinice Medycyny Estetycznej Zawodny w Szczecinie. Wszystko odbyło się sprawnie i bez żadnych komplikacji. W końcu nie muszę kryć twarzy pod grubą warstwą makijażu. 

Niestety nie podziałały żadne kosmetyki, musiałam spróbować zabiegu quadrostarem w clinica cosmetologcia i podziałało. Udało mi się zlikwidować większość pajączków na nogach :)