Jaki krem na rezstępy ?

  • 2018-09-20, o 14:27
  • 26
  • 9 016
  • 19
  • 21

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Kiedyś próbowałam też usuwania masażerem derma roller, ale w sumie nie widzialam jakis wybitnych efektow - może lekką zmiane koloru, ale pewnosci nie mam. Moze to po prostu kwestia modelu, nie wiem jak inne masażery.

Re: Jaki krem na rezstępy ?

słyszałam kiedyś o maści cebulowej, moja babcia robiła taką na blizny - a rozstępy to właśnie takie blizny. Ja osobiście z rozstępami problemu nie mam, ale zajrzałam do tematu bo siostra się ostatnio skarżyła - może będę mogła jej  pomóc w tym temacie. Ktoś wspomniał o kremie strialys, czy możecie mi coś więcej o nim napisać? Czy on rzeczywiście działa?

2018-10-02 14:48:08 autor aliceinwonderrrland

 

ja się właśnie rozwodzę na tym czy kupić czy nie ... ciężkie rozkminy, bo i hajs jednak niemały (wcześniej wchodziły w grę tylko niedziałające bublowate kremy po 15 ziko), ale no kurde.... jak to ma zadziałać, to why nooot

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Jest bardzo wiele kremów niestety ale ich działanie na ten problem jest słabe. Moim zdaniem najważniejsze powinny być ćwiczenia. Tak samo dobre efekty mogą dać równiez zabiegi. Wiadomo, że takie zabiegi tanie nie są ale w wielu przypadkach mają bardzo dobre działanie na ciało. Najlepiej wybrać się do gabinetu oraz dopytać się co by polecili w gabinecie. 

 

Sama chodziłam tutaj:

USUNIĘTO REKLAMĘ

Dokładnie na ten zabieg. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na rezstępy ?

dedykowany na rozstępy a najlepiej na blizny - botym faktycznie one są. oliwka na ciele powoduje zmnieszenie powstawania nowych i minimalizuje widocznosc starych.

Re: Jaki krem na rezstępy ?

ja bardzo lubie olejek busajna ze sklepu pachnacakraina :D idealnie nawilza i ujedrnia a przy okazji pomaga leczyc skore i zmniejszyc rozstepy

Re: Jaki krem na rezstępy ?

ja bardzo lubie olejek busajna ze sklepu pachnacakraina :D idealnie nawilza i ujedrnia a przy okazji pomaga leczyc skore i zmniejszyc rozstepy

2023-01-10 16:52:44 autor doniczka

O nie znam tego kremu, chętnie sprawdzę co to dokładniej jest ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: