Jaki krem na rezstępy ?

  • 2018-09-20, o 14:27
  • 26
  • 9 066
  • 19
  • 21

Re: Jaki krem na rezstępy ?

e tam, ja myślę że jak krem jest stworzony specjalnie na jakąś dolegliwość to jest duża szansa, że nam pomoże, nie ma co się załamywać. Dużo jest dostepnych kremów na rozstepy, trzeba tylko dobrze poszukać, uważnie czytać składy i opinie. Dobrze, żeby ten krem był ujędrniający i nawilżający.

Re: Jaki krem na rezstępy ?

e tam, ja myślę że jak krem jest stworzony specjalnie na jakąś dolegliwość to jest duża szansa, że nam pomoże, nie ma co się załamywać. Dużo jest dostepnych kremów na rozstepy, trzeba tylko dobrze poszukać, uważnie czytać składy i opinie. Dobrze, żeby ten krem był ujędrniający i nawilżający.

2018-09-28 16:20:54 autor grazka78

a możesz polecić jakiś konkretny?

Re: Jaki krem na rezstępy ?

słyszałam kiedyś o maści cebulowej, moja babcia robiła taką na blizny - a rozstępy to właśnie takie blizny. Ja osobiście z rozstępami problemu nie mam, ale zajrzałam do tematu bo siostra się ostatnio skarżyła - może będę mogła jej  pomóc w tym temacie. Ktoś wspomniał o kremie strialys, czy możecie mi coś więcej o nim napisać? Czy on rzeczywiście działa?

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Olejki działają cuda, jeśli chodzi o rozstępy. Są specjalne dedykowane tym problemom.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na rezstępy ?

słyszałam kiedyś o maści cebulowej, moja babcia robiła taką na blizny - a rozstępy to właśnie takie blizny. Ja osobiście z rozstępami problemu nie mam, ale zajrzałam do tematu bo siostra się ostatnio skarżyła - może będę mogła jej  pomóc w tym temacie. Ktoś wspomniał o kremie strialys, czy możecie mi coś więcej o nim napisać? Czy on rzeczywiście działa?

2018-10-02 14:48:08 autor aliceinwonderrrland

kupiłam go w promocji jakieś 3 tygodnie temu, smaruje codzienne paski (ktore maja barwe fioletowa) i w efekcie moja skóra sie wygladzila i paski zaczęly sie zmniejszac. tylko to opakowanie takie sobie bo nie widac ile kremu zostalo. ale ogolnie spoko

Re: Jaki krem na rezstępy ?

dobra, biorę się za przetestowanie tego strialys, wzięłam na próbę kuracje na 30 dni. Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieje ze mi jednak jakos pomoze. Bede zdawac relacje :)

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Na "świeże" rozstępy jeszcze coś podziała, gorzej z przestarzałymi. Bio Oil jest całkiem ok.

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Hej ja ci mogę polecić kolagen naturalny usunięto reklamę może on zadziałąc dzieki temu ze wspomaga skóre w tworzeniu nowych włókien ie tylko wzdłuż ale tagże przez rostep dzieki czemu on sie zmniejszy a o ile dobrze wioskuje ze nie została przerwaa skóra własciciwa to może on je całkowicie usunąć. Mam nadzieje ze jednak ci sie juz udało pozbyc problemu

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Stretch free Floslek, nie znam lepszej rzeczy.

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Stretch free Floslek, genialna sprawa.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: