Baza pod make up :)

  • 2017-03-06, o 15:05
  • 17
  • 5 005
  • 17
  • 17

Re: Baza pod make up :)

Wiele z tych które wymieniłyście znam, zgadzam się z szaraem i poza wibo z niedrogich a bardzo dobrych mogę polecić jeszcze glow essence bielendy, używam tej nawilżającej perłowo-żelowej do szarej i pozbawionej blasku cery. Dodam jeszcze że w porównaniu z innymi w przypadku tej bazy efekt nawilżenia jest wyraźnie odczuwalny.

Re: Baza pod make up :)

Ja używam bazy wygładzającej z eveline, bardzo dobrze się sprawdza pod makijaż, nie mam żadnych zastrzeżeń, nie zapycha porów, podkład dłużej się utrzymuje i dużo ładniej wygląda na skórze.

Re: Baza pod make up :)

Polecam nawilżającą bazę pod makijaz Ingrid, baza pod makijaz polaczona z kremem nawilzajacym. Bardzo fajna baza, szybko sie wchlania, podkald dobrze sie rozprowadza. Mozna ja kupic w hebe, czesto jest w fajnych promocjach.

Re: Baza pod make up :)

Wiele z tych które wymieniłyście znam, zgadzam się z szaraem i poza wibo z niedrogich a bardzo dobrych mogę polecić jeszcze glow essence bielendy, używam tej nawilżającej perłowo-żelowej do szarej i pozbawionej blasku cery. Dodam jeszcze że w porównaniu z innymi w przypadku tej bazy efekt nawilżenia jest wyraźnie odczuwalny.

2017-12-10 09:35:29 autor pudra

Tak, ta baza Bielendy jest przyjemna. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Baza pod make up :)

Ja mam bazę z ingrid nawilżającą oraz z bielendy magic base albo pearl base (tę z perełkami) obie mi się sprawdzają. Ta z bielendy ładnie wyrównuje koloryt, bo te perełki przy wyciskaniu bazy pękają i mają w sobie taki jakby... krem bb - nie wiem jak to opisać. Ale nie używam na co dzień, tylko jak mam jakieś większe wyjścia, albo na wieczór, pod mocniejszy makijaż. Na co dzień do pracy nie potrzebuję. Ale jak podkład mam mieć na twarzy ok. 14 godzin to wolę nałożyć bazę, żeby moja cera się czuła komfortowo. I używam też bazy zimą, przy bardzo niskich temperaturach, bo daje mi to kolejną warstwę ochronną przed mrozem. 

Re: Baza pod make up :)

ja bazy żadnej nie używam, wydaje mi się, że dobra pielęgnacja wystarczy..

Re: Baza pod make up :)

Aloes z holika holika

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: