dobry wózek 3 w 1

  • 2018-07-27, o 12:48
  • 16
  • 5 044
  • 16
  • 16

dobry wózek 3 w 1

Jaką markę polecacie? :) Na co zwracać uwagę przy wyborze? Mieszkam w okolicy, gdzie nie zawsze będę mieć możliwość spacerowania po równym terenie- czy każdy wózek poradzi sobie w takiej sytuacji? Czy koła powinny być wykonane ze specjalnego tworzywa? Zależy mi na czymś dobrym jakościowo, co na pewno się sprawdzi (nie chcę za kilka miesiecy kupowac kolejnego wozka). Prosze o pomoc :)

Re: dobry wózek 3 w 1

Chyba piankowe koła sa dosc dobre na takie trudniejsze tereny. A masz jakiś budżet ograniczony na ten wozek? Cena to też istotna sprawa

Re: dobry wózek 3 w 1

Piankowe? Dobrze wiedziec, bo mocne kola to dla mnie istotna sprawa przy zakupie. Jesli chodzi o budzet to chcialabym wydac maks 2500 zl, zakladajac, ze to model 3w1 dobry jakosciowo :)

Re: dobry wózek 3 w 1

Chyba pompowane kółka są praktyczne

Re: dobry wózek 3 w 1

mi sie dobrze spaceruje na wozku z pompowanymi kolami, tj. riko naturo. a spaceruje po przeroznych terenach (mieszkam na wsi, wiec nie  zawsze mam do dyspozycji rowniutki ladny chodnik). i jak na razie kola mnie nie zawiodly takze polecam

Re: dobry wózek 3 w 1

mi sie dobrze spaceruje na wozku z pompowanymi kolami, tj. riko naturo. a spaceruje po przeroznych terenach (mieszkam na wsi, wiec nie  zawsze mam do dyspozycji rowniutki ladny chodnik). i jak na razie kola mnie nie zawiodly takze polecam

2018-08-14 19:45:06 autor candice86

 

 

Ja mam wersje tego wozeczka w ekoskorze-Naturo Ecco. Rowniez jestem zadowolona, bo wozek i funkcjonalny i ladny, klasyczny wyglad, bez jakichs udziwnień. Amortyzacja dobrze dziala, jest stabilnie, bez nieprzyjemnego klekotania.

Re: dobry wózek 3 w 1

candice86 witaj w klubie :) My też mamy wózek z riko ale ze względu na to, że ja jestem dośc niska a mąż bardzo wysoki to zdecydowaliśmy się na zakup modelu XD :) Przede wszystkim dlatego, że posiada aż 3 stopniową regulację wysokości gondoli i siedziska. Generalnie wózek przyjemnie się prowadzi i nie ma problemów z podbijaniem. 

Re: dobry wózek 3 w 1

fajny jest też ten model sigma. jak szukacie wózka bardzo nowoczesnego o takim modernistycznym charakterze to własnie sigma :)aluminiowy stelaż, duża i mega wygodna gondola z materacykiem i regulowanym oparciem. w zestawie sporo ciekawych dodatkow takich jak moskitiera, folia przeciwdeszczowa, torba czy uchwyt na butelkę.

Re: dobry wózek 3 w 1

ja też riko, od kuzynki :) 

Re: dobry wózek 3 w 1

My od moich rodzicow dostalismy wlasnie wspomniany tutaj riko naturo. Nie znalam dotychczas tej marki, wyguglowałam opinie w necie i pozytywnie sie nastawilam- i wozek mnie nie zawodl i nadal nie zawodzi. Mocny, stabilny, super sie nim spaceruje bez wzgledu na teren- czy to chodnik czy jakas lesna drozka.

Re: dobry wózek 3 w 1

A jaką pościel do wózka polecicie? 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: