dobry wózek 3 w 1

  • 2018-07-27, o 12:48
  • 16
  • 5 092
  • 16
  • 16

Re: dobry wózek 3 w 1

Polecam zwracać uwagę na jej jakość. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: dobry wózek 3 w 1

Jeżeli ma być dobry,to Villa, który jest solidny, wygodny i  bezpieczny ale również łatwy w użytkowaniu, bezproblemowy na spacerach i prowadzi się go bardzo  przyjemnie i lekko. Wyposażony został w lekki aluminiowy stelaż, pompowane łożyskowane koła oraz zewnętrzną regulację oparcia w gondoli.

Re: dobry wózek 3 w 1

Też zastanawiam się nad Villa :) ogólnie wiedziałam, ze chce mieć wózsek z RIKO bo mają fajny stosunek jakości do cen. Kupiliśmy model QUBUS GOLD. Ma nowoczesny wygląd, solidne wykonanie, niezłą amortyzację i mocne koła. W wózku zadbano o najmniejszy szczegół zarówno w jego konstrukcji jak i wyposażeniu. 

Re: dobry wózek 3 w 1

Bardzo dobrze sprawdzają się wózki riko. Mają super opinie i w cale się nie dziwę, bo są super przemyślane, w dobrych cenach i jakości. Sama pokusiłam się na ich wózek z pompowanymi kołami - Basic. Kosztuje nie całe tysiąc złotych!

Re: dobry wózek 3 w 1

Ja miałam od początku x-landera i jakbym miała jeszcze kiedyś kupować wózek to też bym się na ten sam zdecydowała, dla mnie jest idealny pod każdym względem

 

Re: dobry wózek 3 w 1

Widziałam takie wózki gdzie w sieci 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: