często kupujesz lakiery hybrydowe?

  • 2017-09-05, o 14:26
  • 87
  • 32 286
  • 54
  • 56

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Zamawiam ze strony Makear i jeden wystarcza mi na pół roku, tyle co dokupuje kolejne kolory :) Ale są dość wydajne :) 

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Rzadko :) staram się robić przemyślane, zakupy i kupuje tylko na promocji
K.K.

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Jesli chodzi np. o bazę i top to około pół roku, a kolory po prostu co jakieś 3 miesięcy kupuje nowy :)

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Raz na trzy miesiące

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

rzadko jak mi potrzeny jakiś kolor a żadna z koleżanek nie ma. Wymieniamy się kolorami

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Na początku kupowałam co tydzień nowy kolor ale teraz mam już całą paletę i nic nie kupuje 

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

ja raz w miesiacu po wyplacie to minimum, czesto tez się obkupuję na targach :):):)

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Na początku kupowałam często, bo to jednak zajawka. Teraz kupuje jak jakiś kolor wyjątkowo wpadnie mi w oko. Ostatnio kupiłam w zeszłym tygodniu, ale tylko dlatego, że zmieniałam lampę i trafiła się okazja dzięki temu ;)

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Raz na jakiś czas kupuję

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Często nie kupuję, bo moje lakiery starczają na długo i są wytrzymałe. No chyba, że mnie kusi jakaś promocja albo okazja :P Teraz w moim sklepie usunięto reklamę są tańsze lakiery, no i pojawiły się płytki do ozdabiania paznokci ze świątecznymi wzorami. Pewnie zamówię je jak tylko wypłatę dostanę ;) W końcu trzeba jakoś się prezentować na święta ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: