często kupujesz lakiery hybrydowe?

  • 2017-09-05, o 14:26
  • 87
  • 32 265
  • 54
  • 56

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Nie kupuję lakierów hybrydowych zbyt często, ale od czasu do czasu skuszę się na nowy kolor, wiadomo to nie są tanie rzeczy. Najczęściej wybiera te z eveline, bo wszędzie można je dostać i są niedrogie, często też można dorwać je na promocjach.

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Ja też raczej od czasu do czasu kupuję te lakiery z makear mi na długo starczają

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

co jakis czas

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

jak mi wpadnie w ręcej jakiś ciekawy kolorek :) Więc cięzko okreslic to w czeęstotliwości ;)

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Jakoś raz na 3 mce pozwalam sobie na nowy kolor.

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Ja tak naprawde zaopatruje sie co tydzien, wynika to z tego ze jestem mobilna kometyczka ;0 jezsze po domach i robie pazurki. Jakie marki lakierow sa Waszymi ulubionymi? Ja z kazdej mam cos...Semilaca lubie za kolory a Neo za jakosc bo bardzo dlugo trzymaja sie na paznokciach , z kolei Claresa jest dobrej jakosci i w dobrej cenie. Ostatnio zaczelam uzywac lakierów od Como Milano swietne zdobienia i kolory i fajna konsystencja :) Nie wiem czy kojarzycie marke Didier Lab to jest rewelka ale cenowo jest tez rewelka haha :D Ogolnie widzialam ich dosteponosc na dwoch stronach na reklamy! i kupilam w tym drugim bo taniej a wiekszy wybor kolorow.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

Oj na początku szału było to często, stan konta po tym mnie powstrzymał :D teraz jak znajdę ciekawy kolor

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

nie, bo hybrydowe lampy sa rakotwórcze.

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

juz nie przesadzajmy, lampy w solarium są nieporównywalnie bardziej szkodliwe, ja kupuje na stronie makear zazwyczaj raz w miesiacu:-)

Re: często kupujesz lakiery hybrydowe?

co jakiś czas, ale zawyczaj wymieniamy się z koleżankami lakierami

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: