Wasze ulubione maseczki do twarzy

  • 2017-07-26, o 14:14
  • 85
  • 16 861
  • 58
  • 56

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

wszystkie peel off z bielendy, świetne są też maseczki z Tołpy - zwłaszcza seria sebio

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Glinki z Ziaji :)

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Ja dlugo nie moglam sie przekonac do maseczek zelowych, az wkoncu kupilam jelly mask z bielendy i od teraz to dla mnie najlepsza maseczka, doskonale nawilza, likwiduje uczucie napietej skory i absolutnie nie podraznia. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

masek to mam wiele ulubionych, m.in maski weglowe czy glinki, ale z peelingów to stawiam na magic peel w wersji zielonej, najlepszy peeling w jednorazowej saszetce jaki miałam

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

wszystkie peel off z bielendy, świetne są też maseczki z Tołpy - zwłaszcza seria sebio

2017-08-26 12:03:36 autor ilonam93

tez peel off z bielendy z serii zielona herbata, zwłaszcza polecam do cery tłustej i mieszanej oraz wszelkie glinki, np z nacomi 

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

ja stosuje miód -tak zwykły miód! Jest coś takiego jak miodowanie twarzy... Miód ma duże właściwości antybakteryjne. Codziennie wystarczy nałożyć na jakies 15 minut, zmyć i skóra jest oczyszczona i odświeżona

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Teraz nie pamiętam dokładnie nazwy ale jedną z moich ulubionych maseczek jest Bubble Mask, maska w płachcie która po chwili od nałożenia na twarz zaczyna tworzyć bąbelki, które bardzo przyjemnie masują skórę i nawilżają. O ile się nie mylę firma to Skin 79.

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Carbo detox peel off bielendy jest podobno świetna do mieszanej i tłustej cery, właśnie ją kupiłam po tym jak zobaczyłam poprawę cery u koleżanki, miała masę zaskórników a teraz nic, zero po prostu :O

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Mnie zawsze te w platach przerazaly, bo to chyba trzeb rowniutko nalozyc, nie? I jak to potem sciagnac? Nie wiem no jakos nie umiem sie przekonac, ja wole sama zawartosc rozmarowac :) A moje ulubione to weglowe maski albo jedne z nowszych od bielendy, detoksykujace. ja do cery wrazliwej uzywam blue detox z nano platyna, weglem wlasnie i z magnezem. Maska rewelacyjnie oczyszcza i oswieza cere, dodaje jej blasku i ogolnie poprawia kondycje i wmacnia cienki naskorek. 

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Carbo detox peel off bielendy jest podobno świetna do mieszanej i tłustej cery, właśnie ją kupiłam po tym jak zobaczyłam poprawę cery u koleżanki, miała masę zaskórników a teraz nic, zero po prostu :O

2017-10-06 19:29:11 autor pudra

tez słyszałam o niej wiele dobrego, wczoraj kupiłam do testowania :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: