Wasze ulubione maseczki do twarzy

  • 2017-07-26, o 14:14
  • 85
  • 16 860
  • 58
  • 56

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Mnie zawsze te w platach przerazaly, bo to chyba trzeb rowniutko nalozyc, nie? I jak to potem sciagnac? Nie wiem no jakos nie umiem sie przekonac, ja wole sama zawartosc rozmarowac :) A moje ulubione to weglowe maski albo jedne z nowszych od bielendy, detoksykujace. ja do cery wrazliwej uzywam blue detox z nano platyna, weglem wlasnie i z magnezem. Maska rewelacyjnie oczyszcza i oswieza cere, dodaje jej blasku i ogolnie poprawia kondycje i wmacnia cienki naskorek. 

2017-10-07 10:49:58 autor szalona20

Widziałam te maseczki lift bielendy w płatach i mam ochotę je wypróbować, do tej pory używałam tych tradycyjnych, nie zdecydowałabyś się na taką? Ja chyba spróbuję, na pewno od tego cera mi się nie pogorszy.

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Teraz uzywam loreal z glinka ta pomaranczowa

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

A do jakiego rodzaju cery ona jest? Ja wypróbowałam tą maseczkę bielendy LIFT  w płacie i jestem zachwycona, super działa i faktycznie odmładza skórę i to natychmiastowo :)

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Zielona glinka i maseczka z aktywnym węglem z evelinie, ona dobrze oczyszcza skróę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Mi bardzo odpowiadają maseczki z bielendy i z tołpy do cery trądzikowej i tłustej :)

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Ja ostatno byłam miło zaskoczona maseczką oczyszczającą w saszetce z lidla - kosztowała 99 groszy a super działa na twarz. 

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Bardzo lubię ultranawilżającą maskę na tkaninie z kwasem hialuronowym od eveline, świetnie nawilża skórę i to natychmiastowo. To dobra opcja, jak potrzebujecie szybkiego efektu.

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Dla mnie genialne są maseczki Initiale. Mało znane chyba ale super się sprawdzają :)

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Ja tez mam maseczkę węglową od Body Shop i jestem taka zadowolona. Na prawdę wiele maseczek już testowałam, niektóre były ok a inne nie mieli żadnego efektu ale ta maska ma efekt bezpośredni. Twarz jest po niej gładka nie przesuszona i ma znowu blask. Nazywa się chyba HImalaya Charcoral Mask (Purify and glow), nie jestem pewna co do nazwy ale stosuje ją już od miesiąca raz w tygodniu i strasznie mi się podoba ze wpierw jest taka odświerzająca i chłodząca. Potem się po parę minutach zastyga i twardnieje. Przez ten czas czuje ze moja skora się ściąga i maseczka wyciąga z niej wszystkie brudy. Aby zmyć maskę to trzeba ją namoczyć i potem zmyć. Co również lubię w niej jest ze przy zmywaniu można sobie również zrobić mały peeling...Naprawdę polecam

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

A próbowałaś maseczek w płachcie? Są dużo wygodniejsze od klasycznych. Mogę ci polecić te z Calluna Medica, są naprawdę solidnie zrobione (płachty nieraz ciężko dopasować do twarzy, tutaj nie ma z tym problemu) i dają świetne efekty pielęgnacyjne.

Martyna G.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: