Opuchnięta powieka

  • 2011-12-22, o 10:40
  • 40
  • 35 836
  • 23
  • 29

Re: Opuchnięta powieka

Idź do lekarza

Re: Opuchnięta powieka

Udaj się do lekarza

Re: Opuchnięta powieka

Idź do lekarza

Re: Opuchnięta powieka

Dziwne

Re: Opuchnięta powieka

A jakies okłady z rumianku może pomogą? Mi pomagały, ale już teraz problemu nie mam. Polecam dobrą dietę dla oczu, ryby, borówki, albo suplementy, jak ktoś woli łatwiej. Ważne, żeby zawierały luteinę i kwasy omega 3.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Opuchnięta powieka

tez mialam cos podobnego tylko mnie nie bolało i miałam spuchnietą gorna powiekę i nawet troche dolną . lekarz mi wtedy powiedzial,ze to zapalenie brzegow powieki , zapisal masc i opuchlizna po jednym dniu zaczela schodzic. tez nie uzywalam zadnych nowych kosmetykow , zaczela mi puchnac przy demakijazu, w sumie nie wiem od czego to bylo, lekarz tez nie umiał stwierdzić xd

Re: Opuchnięta powieka

Same okłady z rumianku są w porządku, ale mogą nie wystarczyć. Ja uzupełniam je jeszcze tabletkami lutezanu omega 3, bo też czasem puchną mi powieki. U mnie przyczyną jest praca przed komputerem, więc może i u Ciebie być podobne. Lub po prostu masz zmęczone oczy, ale to też te tabletki powinny pomóc.

Re: Opuchnięta powieka

Na jęczmienie od lat stosuję pocieranie powieki delikatnie oczywiście czymś ze złota - obrączką czy pierościonkiem - jęczmień znika i po kłopocie.

Re: Opuchnięta powieka

A jakie suplementy polecasz? Ja ostatnio pomyslałam, z e zaniedbuje oczy i przydaloby im się wspracie. Nie działaja już tak jak powinny. A w dobie komputerów, ekranów i telefonów to wiadomo ze jwytęzamy wzrok jeszcze bardziej.

 

Re: Opuchnięta powieka

opuchnięte powieki to chyba często z powodu alergii mogą być?? ja tak raz miaalm po kremie pod oczy, dokładie go zmyłam i zakropliłam sobie hialeye free, na drugi dzień było już ok, te krople też mają jakieś przeciwzapalne składniki więc pewnie dzięki temu tak szybko przeszło

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: