Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

  • 2011-09-29, o 19:33
  • 89
  • 45 535
  • 63
  • 67

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Na pierwsze zmarszczki to coś "lekkiego", bo jak zaczniesz od mocnych, to potem "na starość" co będziesz używać?

 

Ja polecam Ci: usunięto reklamę

To tylko pod oczy ale fajny ;)

2016-08-12 14:26:56 autor Daria1987

 

to chyba tak nie działa

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja używam z avonu anew taki z przegrodą. W jednej części jest zel na powieki a w drugiej krem pod oczy. Fajnie nawilża i jest bardzo wydajny. W sam raz pod makijaż

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Sama szukam kremu nawilzajacego i chętnie się dowiem:):)

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja używam do twarzy, szyji i dekoldu kremu na pierwsze zmarszczki EVELINE COMETICS new hyaluron - nawilżający krem na pierwsze zmarszczki (30+) na dzień i na noc - po ok 1 miesiącu stosowania widzę, że skóra jest gładka, niedowierzając czesto dotykam skóry twarzy. Pod oczy z tej samej firmy collagen booster z efektem blur - zauważyłam, że rozjaśnił mi cienie pod oczami aż lubię na siebie patrzeć jak zmyję makijaż(talk)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Polecam kupić sobie porządny krem na pierwsze zmarszczki. Najlepsze jest serum Richevon. W zasadzie nie jest to serum ale krem o koknsystencji delikatnego żeliku. 

Tego kremu używam od prawie pół roku. Mam już 2 opakowanie. Jestem zadowolona. Krem ma dobrą konsystencję, łatwo się nakłada, dobrze wchłania. Do tego przyjemnie pachnie. Moja skóra dobrze go toleruje, wczesniej bywało różnie. Skóra jest nawilżona, odżywiona. Krem idealny pod makijaż. Mogę tez pochwalić go za widoczną redukcję niektórych zmarszczek. Są mniej widoczne, jakby spłycone. 

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja na pierwsze zmarszczki kupiłam: https://e-ziaja.com/pl/blog/19_Jagody-ACAI---eliksir-zdrowia-i-urody.html

To tak w ramach zapobiegania i ogólnej poprawy wyglądu mojej skóry.

Teoretycznie jestem przed 30tką, ale to już chyba czas na to ;)

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

w sumie używam zwyklego kremu do twarzy także pod oczy

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

byle by był gęsty krem to dobrze nawilża mi okolice oczu

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

nie używam

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Pamiętam swoje pierwsze zmarszczki. Najpierw panika, później pogodzenie się z sytuacją aż w końcu szukanie rozwiązania :D Kupowałam pełno badziewnych kremów-cud, które bardziej szkodziły niż pomagały aż w końcu znalazłam krem przeznaczony specjalnie dla pierwszych zmarszczek. Jakb co to jest cytoserum z alg z Repechage.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: