Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

  • 2011-09-29, o 19:33
  • 89
  • 45 537
  • 63
  • 67

wygląd skóry

Na wygląd skóry wpływa wiele czynników: odzywianie, masaże skóry, nawodnienie organizmu, stan metalny. Oczywiscie kosmetyki jak najbardziej są wazne, gdyz to one maja bezposredni kontakt ze skora. Ja od 3 tyogodni używam masła shea usunięto reklamę i musze powiedziec ze skora nabrala super kolorytu oraz miekkosci i wierze ze sie zrobi bardziej elastyczna co doprowadzi do zanikniecia zmarszczek. Probowalam maselek shea innych firm, lecz nie bylam zadowolona. Jak chcecie naturalny krem to polecam maslo shea nierafinowane. Znajdziecie je na usunięto reklamę Pozdrawionka Joasia :)

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Szczerze polecam nakladanie maseczek z alg, glinek

Z mocznikiem

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja bym z mocznikiem kupiła chociażby nie wiem co:D ale inne naturalne stosuję całkiem chętnie np. krem pod oczy natura Siberica z naturabazar.pl z żeń szenia syberysjkiego.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Z kremów przeciwzmarszczkowych dobrze działa moim zdaniem krem z serii skin clinic professional z bielendy, nazywa się Super power mezo krem. Ten krem dobrze nawilża, ma w składzie kwas hialuronowy i dobrze działa właśnie na pierwsze zmarszczki. Na zimię też jest ok

Ja używam wazeliny białej

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Evree jest tez dobry

Też muszę zacząć uŻywać

Z apteki

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

musze tez zakupic krem pod oczy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: